Czego szukasz?

Biznes

Hybrydowe Yarisy zasiliły flotę Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas rozbudował swoją flotę o 30 egzemplarzy Yarisa Hybrid. Dołączyły one do prawie 500 pojazdów Toyoty, które stanowią niemal połowę parku samochodowego Banku. BGŻ BNP Paribas wybrał niskoemisyjne auta hybrydowe, mając na uwadze redukcję emisji spalin w Polsce. Samochody dostarczył salon Toyota ANWA Kraków.

Toyota BGŻ BNP Paribas

„Wybór samochodów hybrydowych to pierwszy krok do stworzenia bardziej ekologicznej floty samochodowej w Banku BGŻ BNP Paribas. Auta hybrydowe będą wykorzystywane w wielu miastach Polski, które borykają się ze smogiem. W ten sposób wesprzemy władze lokalne w walce o poprawę jakości powietrza” – powiedział Marek Andruchów, kierownik zespołu usług wewnętrznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Hybrydowe Yarisy będą użytkowane w oddziałach banku w tych miastach, w których problem smogu jest szczególnie dotkliwy. Trafią one zarówno do dużych ośrodków jak Kraków, Warszawa czy Poznań, jak i do mniejszych miast, m.in. Zakopanego czy Nowego Sącza.

Hybrydy Toyoty spotykają się z coraz większym zainteresowaniem firm. To przekłada się na gwałtowny wzrost sprzedaży tych samochodów w Polsce. W 2017 roku dostarczyliśmy polskim kierowcom o 70% aut hybrydowych więcej niż rok wcześniej. W ciągu ostatnich 5 lat sprzedaż hybryd Toyoty wzrosła aż 30-krotnie. Dużą popularnością cieszą się zarówno nasze tradycyjne modele flotowe, czyli Yaris Hybrid i Auris Hybrid, jak i hybrydowe nowości – Toyota C-HR Hybrid, RAV4 Hybrid i czwarta generacja Toyoty Prius” – ocenił Mirosław Sochacki, Corporate Sales Manager Toyota Motor Poland.

Bank BGŻ BNP Paribas, jako bank odpowiedzialny społecznie, szczególny nacisk kładzie na ochronę środowiska. Jego priorytetem jest też wzmacnianie społeczności lokalnych w ich dynamicznym rozwoju poprzez edukację i budowę kapitału społecznego. Ponadto uwrażliwia pracowników, klientów i partnerów na kwestie zrównoważonego rozwoju, m.in. poprzez promocję ekologicznego transportu.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama