Czego szukasz?

Biznes

Spotkanie mody z motoryzacją – Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Renault

Renault było partnerem pokazu kolekcji jesień-zima 2018/2019 Mariusza Przybylskiego. Wydarzenie zainaugurowało współpracę Renault z projektantem, który został nowym ambasadorem marki.

Pokaz Mariusza Przybylskiego „Dark Wonderland” odbył się 27 marca. Wydarzenie, którego partnerem było Renault, przyciągnęło wiele osobistości ze świata sztuki, rozrywki i sportu. Na widowni pokazu zasiadły m.in. nowa ambasadorka marki Renault: Anna Dereszowska oraz wiele gwiazd m.in. Aleksandra Nieśpielak. To dopiero początek długofalowej współpracy Renault i Mariusza Przybylskiego. Znany polski projektant został ambasadorem marki. Będzie jeździł Renault Talisman w wersji Initiale Paris oraz włączy się w różnorodne działania promocyjne Renault.

Cieszymy się ze współpracy z Mariuszem Przybylskim, ponieważ doskonale rozumie on nasze wartości. Jego kolekcje oraz auta Renault łączy przywiązanie do jakości i dbałość o każdy detal. Dla obu marek ważna jest również nowoczesność, która czerpie z tradycji i klasyki – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

Mariusz Przybylski to jeden z najwybitniejszych polskich projektantów mody. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a jego pierwszy autorski pokaz odbył się w 2005 r. Tworzy luksusową modę przede wszystkim dla mężczyzn, choć od 2009 r. rozwija również swoją linię dla kobiet. Jego styl określają rzeźbiarskie formy połączone z czystymi, modernistycznymi elementami.

Mariusz Przybylski będzie jeździł Talismanem w wersji Initiale Paris. Samochód jest wyposażony w system 4 kół skrętnych 4CONTROL oraz system MULTI-SENSE. Nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak system multimedialny z dostępem do usług interaktywnych R-LINK 2, wyświetlacz przezierny Head-Up czy klapa bagażnika z możliwością bezdotykowego otwierania ruchem nogi pod tylnym zderzakiem ułatwiają codzienne użytkowanie auta. Wersję Initiale Paris charakteryzuje ponadto niezwykle komfortowe i dopracowane wnętrze, na co składają się m.in. najwyższej jakości materiały wykończeniowe, podgrzewane i wentylowane fotele przednie z funkcją masażu i obejmującymi głowę zagłówkami „Relaks”, a także zapewniające skuteczniejsze wyciszenie wnętrza klejone szyby boczne.

Umowa o współpracy została podpisana na dwa lata.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama