Škoda Kodiaq RS – pierwszy SUV czeskiej marki ze znaczkiem RS - motohigh.pl
Nasze social media

Samochody

Škoda Kodiaq RS – pierwszy SUV czeskiej marki ze znaczkiem RS

Jeszcze bardziej dynamiczny – taki będzie nowy model Škody z gamy RS. Škoda Kodiaq to samochód z najmocniejszym silnikiem wysokoprężnym w historii marki, który właśnie zyskał nowy, jeszcze bardziej sportowy charakter. Model Kodiaq RS premierowo będzie można zobaczyć podczas Paryskiego Salonu Motoryzacyjnego w październiku.

Opublikowano

w dniu

źródło inf./fot.: Skoda

Najmocniejszy silnik wysokoprężny (176 kW, 240 KM), napęd na wszystkie koła i adaptacyjne zawieszenie dostępne w modelu Kodiaq RS gwarantują sportowe możliwości auta. Teraz jego dynamikę podkreślać będą w pełni LED-owe reflektory z efektem krystalicznym. Kodiaq RS jest pierwszym SUV-em w ofercie Škody, który otrzyma to rozwiązanie i oferować będzie je już w standardzie. W tym modelu zadebiutuje także wirtualny kokpit, z możliwością personalizacji ustawień, wraz z dodatkowym układem „Sport”. W centralnej części piątego widoku znajdować się będzie licznik obrotów i prędkości.

Moc silnika podkreśli również nowa funkcja Dynamic Sound Boost, która zapewniając wyraźne, głębokie brzmienie, potęguje emocje, jakich dostarcza prowadzenie Kodiaqa RS. System zmienia i intensyfikuje dźwięk silnika w zależności od wybranego trybu jazdy.

Škodę Kodiaq RS opcjonalnie będzie można wybrać w wersji z lakierem metalizowanym Błękit Race. Ta ekskluzywna opcja swoją premierę będzie mieć podobnie jak Kodiaq RS podczas Paris Motor Show 2018.

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama