Czego szukasz?

Samochody

Nowe układy napędowe Peugeot Plug-in Hybrid

PEUGEOT prezentuje nowe układy napędowe Plug-in Hybrid z silnikiem benzynowym

Nowa oferta jest uzupełnieniem istniejących napędów montowanych w PEUGEOT 3008 oraz nowych PEUGEOT 508 i 508 SW. Układy napędowe HYBRID i HYBRID4 (do wersji z napędem na cztery koła) pojawią się kolejno w PEUGEOT 508 i PEUGEOT 3008 na jesieni 2019 roku.

Jazda samochodem PEUGEOT wzbogaca się o dwa nowe tryby jazdy, które zapewniają całkowicie nowy rodzaj doznań i jeszcze więcej przyjemności dzięki magicznemu efektowi zeroemisyjnego trybu elektrycznego, skuteczności napędu na cztery koła (HYBRID4), mocy trybu Sport i uniwersalności trybu Hybrid.

Zastosowane technologie są proste i intuicyjne. Zapewniają absolutną swobodę w użytkowaniu dzięki przystosowaniu do jazdy po mieście i poza, a także po bezdrożach. Umożliwiają swobodę wyboru dzięki napędowi na dwa lub cztery koła, mocy 225 lub 300 KM i wersjom nadwozia hatchback, kombi lub SUV, a także swobodę korzystania z czterech dostępnych trybów jazdy.

Dwa nowe układy napędowe są ilustracją wizji PEUGEOT – mobilności bez ograniczeń, emocjonującej i coraz efektywniejszej. Przyszłość nie musi być nudna. #UnboringTheFuture.

„Nasze układy napędowe PLUG-IN HYBRID są w pełni zgodne z wartościami marki – wzmacniają naszą obietnicę pobudzania zmysłów. Dzięki nowej ofercie wszystko staje się bardzo proste – klienci będą zawsze do nas przychodzić, aby kupić model PEUGEOT, mając możliwość wyboru układu napędowego pasującego do ich sposobu użytkowania samochodu”.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama