Nasze profile w mediach społecznościowych

Biznes

Nowa Honda CR-V w nowym obiekcie dealerskim

W Warszawie rozpoczęło działalność nowe dealerstwo samochodowe – Honda Wyszomirski – zlokalizowane przy ul. Puławskiej 595. Jest to inwestycja firmy BLS Krzysztof Wyszomirski, która z marką Honda współpracuje od 1994 roku. Podczas oficjalnego otwarcia, w nowym salonie zaprezentowano nową Hondę CR-V.

Opublikowano

w dniu

źródło inf./fot.: Honda

Nowe dealerstwo zostało wybudowane zgodnie z najnowszymi standardami Hondy i jest jednym z najnowocześniejszych takich obiektów w kraju. Na 2000 m2 zaplanowano miejsce na kilkanaście samochodów ekspozycyjnych, 12 nowoczesnych stanowisk serwisowych, stację kontroli pojazdów oraz myjnie wewnętrzne. Ponadto, na terenie nowej inwestycji powstały myjnie zewnętrzne oraz 150 miejsc parkingowych, w tym 60 na dachu budynku.

Jakub Wyszomirski, reprezentujący już drugie pokolenie zarządzające rodzinnym biznesem, powiedział: „Współpracę z Hondą rozpoczęliśmy w 1994 roku, czyli prawie ćwierć wieku temu, świadcząc na rzecz tej marki usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych. O ich wysokiej jakości świadczy certyfikat ISO 9001:2000, uzyskany przez nas w 2001 roku. Naszym marzeniem było jednak prowadzenie dealerstwa Hondy i udało nam się je spełnić po dwunastu latach. Powstał wtedy obiekt w Siedlcach, gdzie obecnie – oprócz samochodów – sprzedajemy również motocykle. Przez kolejne dwanaście lat uczyliśmy się marki Honda i pokochaliśmy ją na tyle, by podjąć się ogromnego wyzwania, jakim było wybudowanie dużego dealerstwa w Warszawie. Dziś z dumą mogę stwierdzić, że udało nam się tego dokonać i mamy nadzieję na sukces sprzedażowy.”

Uroczyste otwarcie obiektu Honda Wyszomirski miało miejsce 8 listopada. Impreza ta była również okazją do świętowania startu sprzedaży nowej generacji modelu CR-V, popularnego SUVa Hondy, który zdobył już serca klientów na całym świecie. Słynie on z intuicyjnej obsługi, ogromnej przestrzeni i wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. W Europie wielkość sprzedaży tego modelu stanowi jedną czwartą łącznej sprzedaży nowych samochodów marki Honda.

Nowa generacja CR-Va oferuje jeszcze większą funkcjonalność, odświeżoną stylistykę oraz zwiększony poziom bezpieczeństwo i komfortu podróżowania. Obecnie auto oferowane jest z turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 litra, a w pierwszym kwartale przyszłego roku do oferty dołączy wersja z napędem hybrydowym. Po raz pierwszy CR-V dostępny jest z trzecim rzędem siedzeń.

Oprócz prezentacji nowego modelu CR-V, na gości otwarcia Hondy Wyszomirski czekała niespodzianka w postaci sprowadzonego specjalnie na tę okazję supersamochodu – Honda NSX, który tym samym zadebiutował w stolicy.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama