Logo Opla na nowych koszulkach Borussii Dortmund - motohigh.pl
Nasze social media

Biznes

Logo Opla na nowych koszulkach Borussii Dortmund

Borussia Dortmund zaprezentowała nowy wzór koszulek, które będą zakładane podczas spotkań rozgrywanych na własnym boisku. Oczywiście logo Opla z charakterystyczną błyskawicą i tym razem jest wyraźnie widoczne na rękawach.

Opublikowano

w dniu

źródło inf./fot.: Opel

Premiera meczowa odbędzie się w sobotę 11.05, przed 80 000 widzów na Dortmund Arena. Wszystkie bilety są już wyprzedane, a w ostatnim spotkaniu na własnym boisku w tym sezonie gospodarze podejmą Fortunę Düsseldorf.

Napis „110 Jahre – Gestern – Heute – Morgen – Für immer Borussia Dortmund” (110 lat — wczoraj — dzisiaj — jutro — na zawsze Borussia Dortmund) wokół kołnierzyka nowej koszulki ośmiokrotnego mistrza Niemiec nawiązuje do 110‑letniej historii klubu założonego w 1909 roku. Dla firmy Opel świętującej 120‑lecie produkcji samochodów to doskonały partner — producent samochodów z długimi tradycjami współpracuje z klubem o równie bogatej historii.

Logo Opla widnieje na strojach BVB od sezonu 2017/18 — nie tylko na koszulkach zawodników, ale także na koszulkach dla kibiców, sprzedawanych co roku w setkach tysięcy sztuk. Według badania przeprowadzonego przez Nielsen Sports żaden inny sponsor umieszczający swoje logo na rękawach koszulek zawodników Bundesligi nie osiąga takiej rozpoznawalności jak producent samochodów z Rüsselsheim.

Opel ściśle współpracuje z Borussią Dortmund od początku sezonu 2012/13. Popularny klub piłkarski z przemysłowego zagłębia Ruhry oraz przystępna niemiecka marka samochodów od samego początku stanowiły idealne połączenie, a obydwaj partnerzy mieli już wiele powodów do świętowania. 

Nowa koszulka na mecze na własnym stadionie z logo Opla jest już dostępna w sklepie internetowym Borussii Dortmund. Nowe koszulki wyjazdowe zostaną zaprezentowane na początku przygotowań do sezonu 2019/20.

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama