DS partnerem Regat Reklamy w Polsce - motohigh.pl
Nasze social media

Biznes

DS partnerem Regat Reklamy w Polsce

6 czerwca w Sopocie rozpoczynają się Regaty Reklamy. DS Automobiles jest partnerem tego wydarzenia w Polsce,
a flagowy model marki – SUV DS 7 Crossback będzie samochodem tego eventu.

Opublikowano

w dniu

DS7 Crossback (2018)
źródło inf./fot.: DS

Druga edycja Regat Reklamy rozpoczyna się 6 czerwca i potrwa do niedzieli, 9 czerwca. Wydarzenie jest rozwinięciem koncepcji Zjazdu Rynku Reklamy, czyli spotkania specjalistów z polskiej branży reklamowej i wymiany doświadczeń z żeglarstwem morskim w tle.

Po sukcesie ubiegłorocznych regat organizatorzy rozwinęli formułę rywalizacji: w tym roku odbędzie się ona w dwóch kategoriach. Załogi ze sternikiem z uprawnieniami będą walczyć o Puchar Regat Reklamy. Z kolei drużyny bez własnego sternika będą rywalizować pod okiem profesjonalnych skipperów w Pucharze Discovery TVN. Rywalizacja na wodzie to jednak nie wszystko. Na uczestników czekają liczne konferencje i szkolenia, które będą okazją do wymiany wiedzy w nieformalnej, letniej atmosferze.

Marka DS Automobiles jest partnerem tego wydarzenia. W Sopocie zaprezentuje swój flagowy model DS 7 Crossback, który został wprowadzony do sprzedaży na początku 2018 r. DS 7 Crossback jest pionierem stylu, który będzie można odnaleźć w przyszłych modelach marki DS: imponująca bryła, czyste linie i spektakularna stylistyka. Nietuzinkowy, wyszukany i ekskluzywny DS 7 Crossback przyciąga wzrok odważnymi liniami nadwozia i bogactwem starannie zaprojektowanych detali. Równie fascynujące jest wnętrze pojazdu. Niezwykły kształt kokpitu podkreślają dwa 12-calowe wyświetlacze LCD – jeden tuż przed oczami kierowcy, drugi na konsoli środkowej. Wyjątkowość pojazdu uwydatniają luksusowe materiały wykończenia, skomponowane w ramach Inspiracji DS.

DS 7 Crossback dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia: Chic, Be Chic, So Chic i Grand Chic. Tą ostatnią wyróżniają m.in. reflektory Full LED, wbudowana nawigacja DS Connect Navi 3D on-line, system DS Connect Box, oraz oświetlenie wnętrza PolyAmbient.

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama