Czego szukasz?

Samochody

Nowy Peugeot 2008 – SUV nowej generacji

Peugeot prezentuje nowego SUV-a 2008. To samochód dla wszystkich, którzy są gotowi na nowe doznania z jazdy. Jego styl przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych samochodów.

Nowy Peugeot 2008

Peugeot proponuje nam ultranowoczesną interpretację intuicyjnego i wszechstronnego samochodu, który doskonale wpisuje się w ekscytującą wizję przyszłości.Wymiary nowego Peugeota 2008 są typowe dla miejskiego SUV-a.

Nowy Peugeot 2008 jest bogato wyposażony w najnowocześniejsze technologie z nową generacją Peugeot i-Cockpit® 3D, który zapewnia efekt immersji. SUV Peugeot 2008 proponuje również nowe systemy wspomagania prowadzenia opracowane z wykorzystaniem najlepszego know-how marki.

Klienci mają wolność wyboru pomiędzy trzema różnymi rodzajami napędu: elektrycznym, benzynowym i wysokoprężnym. Każda z tych wydajnych jednostek dostarczy im niezwykle stymulujących doznań z jazdy.

Świat się zmienia. Nowe wyzwania wymagają nowych odpowiedzi we wszystkich segmentach branży motoryzacyjnej. Marka Peugeot, która może się poszczycić 208-letnią historią, mocno angażuje się w transformację energetyczną i proponuje ekscytującą i dającą poczucie bezpieczeństwa wizję przyszłości, której kolejnym elementem jest nowy  2008. Nowy model pokazuje, że można pogodzić technologię i przyjemność, a samochód ciągle jeszcze może nas zaskakiwać. Zamienia trasę z punktu A do punktu B w podróż i oferuje każdemu tak potrzebną mobilność.

Nowy Peugeot 2008 pojawia się w samym sercu segmentu kompaktowych SUV-ów. Wnosi wszystkie zalety, który składają się dziś na sukces gamy Peugeot – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologiczne rozwiązania, które wyróżniają go na tle pozostałej oferty na rynku.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama