Nasze social media

Formuła 1

Red Bull ze specjalnymi barwami Jamesa Bonda na Silverstone [ZDJĘCIA]

Stajnia z Milton Keynes podczas GP Wielkiej Brytanii pomaluje swój bolid w specjalne barwy w ramach hołdu dla Astona Martina. Nowe malowanie będzie poświęcone Jamesowi Bondowi – loga 007 znajdą się na tylnym skrzydle i Halo oraz po bokach bolidu RB15. Wraz z szykowanymi poprawkami Red Bull ma nadzieję po raz kolejny nawiązać walkę o najwyższy stopień podium.

Opublikowano

w dniu

Fot. Aston Martin Red Bull Racing

Wymienione wyżej emblematy poświęcone Agentowi 007 nie będą jedynymi dodatkami do aktualnego malowania. Z tyłu samochodu mają pojawić się także namalowane tablice rejestracyjne, które były zamontowane przy najsłynniejszych samochodach Astona Martina.

Aston Martin jest dumny ze swojego związku z Jamesem Bondem. W ten weekend z niecierpliwością oczekujemy świętowania tego długoletniego partnerstwa na 1007. Grand Prix Formuły 1 – powiedział Andy Palmer, dyrektor generalny Aston Martin Group na łamach Motorsport.com.

Świętowanie Bonda na 1007. wyścigu F1 było zbyt dobrą okazją, aby przegapić nasze partnerstwo z Astonem Martinem. Prezentacja świata Jamesa Bonda na Grand Prix Wielkiej Brytanii, naszym drugim domowym wyścigu sezonu, jest naprawdę ekscytująca. Aston Martin jest nierozerwalnie związany z Jamesem Bondem, a jego samochody stały się naprawdę kultowe, więc naprawdę nie możemy się doczekać tego weekendu na Silverstone – powiedział Christian Horner, szef Red Bull Racing.

Red Bull liczy na to, że ich nowe barwy zapewnią zespołowi dodatkowy impuls. Być może ekipa z Milton Keynes wprowadzi szereg udoskonaleń, które pomogą im nawiązać walkę z Mercedesem i Ferrari. Obecność bolidu RB15 na podium podczas GP Wielkiej Brytanii byłaby idealnym sposobem na oddanie hołdu Astonowi Martinowi.

Skomentuj
Reklama

Facebook

Reklama
Reklama