Connect with us

ROKiT przedłużyło umowę sponsorską z Williamsem

Firma ROKiT zdecydowała się na przedłużenie współpracy z zespołem Williams z trzech do pięciu lat. Oznacza to, że umowa jest ważna do końca 2023 roku. Decyzja ma być świadectwem długoterminowego zaangażowania obu podmiotów i stabilnej bazie, dzięki której można realizować strategiczne cele spółek.

Opublikowano

w dniu

Fot. ROKiT Williams Racing

Williams Racing jako zespół doświadczył współpracy z ROKiT dopiero przez 6 miesięcy. Bowiem dopiero w lutym bieżącego roku podczas prezentacji nowych barw potwierdzono ich jako nowego sponsora tytularnego. Czym zajmuje się wspomniana marka? Otóż jest ona firmą stosującą innowacyjne i humanitarne praktyki biznesowe. Jednocześnie głównym ich celem jest dostarczanie wysokiej jakości smartfonów i innowacyjnych globalnych usług Wi-Fi w celu lepszego integrowania świata.

Od początku partnerstwa obie firmy wyciągały wnioski. ROKiT już dostrzegał dramatyczne wyniki partnerstwa w wielu obszarach, w tym w zakresie brandingu, gościnności i współpracy technicznej. Nie pomaga także do tej pory słaba dyspozycja zespołu z Grove na tle rywali. Jednak pomimo to udało się nawet przedłużyć kontrakt sponsorski. Poniżej wypowiedzi:

Claire Williams, zastępca szefa zespołu ROKiT Williams Racing: – Z przyjemnością ogłaszamy rozszerzenie naszej współpracy z ROKiT. Jak powiedziałam w lutym, jest to naturalne partnerstwo oparte na wspólnych wartościach innowacji, doskonałości technicznej i zaufania. ROKiT dołączyło do zespołu w trudnym czasie, a to oznacza dla nas wiele. Oni wierzą w naszą wizję i są zaangażowani w pomoc w jej osiągnięciu. Osobiście podobała mi się dotychczasowa praca z zespołem ludzi z ROKiT i czekam na kontynuację naszej współpracy w nadchodzących latach.

Jonathan Kendrick, przewodniczący ROKiT: – Nasze relacje z zespołem Williams Racing wspierają naszą pozycję globalnego gracza w branży telefonii komórkowej, rozrywki i napojów. Mamy ekscytujące plany, aby wyprodukować ekskluzywną zawartość ROKiT Williams Racing dla naszych telefonów ROKiT, a także mocną dystrybucję dla ABK i Bogarts. Jestem także zaangażowany w pomoc zespołowi w powrocie na podium, czyli tam gdzie powinni być.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama