Nissan Qashqai w specjalnej ofercie wynajmu długoterminowego dla klientów biznesowych - motohigh.pl
Nasze social media

Biznes

Nissan Qashqai w specjalnej ofercie wynajmu długoterminowego dla klientów biznesowych

Bestsellerowy Nissan Qashqai cieszy się popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także firm. W odpowiedzi na ich potrzeby Nissan wprowadza specjalną ofertę wynajmu długoterminowego Nissan Business Finance, opracowaną przy współpracy z Bankiem RCI oraz firmą Alphabet Polska.

Opublikowano

w dniu

Fot. Nissan | Informacja prasowa

W ramach programu kompaktowy crossover Nissana dostępny jest już za 1089,99 zł netto miesięcznie.

Propozycja skierowana jest do wszystkich klientów biznesowych. Dotyczy modelu Qashqai w najchętniej kupowanej, bogato wyposażonej wersji N-Connecta z benzynowym silnikiem 1.3 DIG-T o mocy 140 KM.

Egzemplarze objęte programem wyposażone są m.in. w adaptacyjne reflektory przednie Full LED z systemem doświetlania zakrętów, panoramiczne okno dachowe, multimedialny system NissanConnect z 7” ekranem dotykowym, nawigacją opartą na mapach firmy TomTom z usługą Live Traffic, system kamer 360°, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system inteligentnego kluczyka I-Key, relingi dachowe oraz felgi 18” ze stopu metali lekkich. Część puli samochodów posiada także pakiet zimowy, obejmujący podgrzewane przednie siedzenia i ogrzewaną przednią szybę. Wszystkie oferowane są z lakierem metalizowanym.

Okres trwania wynajmu zaplanowano na 24 miesiące przy łącznym limicie przebiegu 30 000 km. W tym czasie użytkownik nie musi się martwić o serwisowanie pojazdu, ponieważ w programie uwzględnione zostały zarówno okresowe przeglądy, jak i profesjonalna naprawa wszelkich usterek. Ponadto, klient otrzymuje do swojej dyspozycji kartę paliwową, umożliwiającą wygodne tankowanie i bezgotówkowe, comiesięczne rozliczanie transakcji.

Miesięczna rata wynajmu to jedynie 1 089,99 zł netto oraz 1 130 zł netto dla egzemplarzy wyposażonych dodatkowo w pakiet zimowy. Kalkulacja nie zakłada wpłaty własnej klienta.

Oferta Nissan Business Finance została przygotowana wspólnie z Bankiem RCI oraz firmą wynajmu długoterminowego Alphabet Polska. Jest dostępna od 1 sierpnia u wybranych dealerów Nissana. Szczegóły na stronie: https://www.nissan.pl/pojazdy/nowe-pojazdy/qashqai/oferta-2.html.

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama