Connect with us

Czego szukasz?

Inne

Škoda partnerem programu My way emitowanego na kanale TVN

Škoda jest partnerem programu My way emitowanego na kanale TVN, w którym Edyta Górniak pod okiem trenerów Škoda Auto Safety, na oczach milionów widzów, nauczy się prowadzić samochód i zdobędzie wiedzę i umiejętności niezbędne, aby stać się dobrze przygotowanym kierowcą. Pierwsze kilometry na polskich drogach oraz egzamin na prawo jazdy gwiazda odbędzie prowadząc nową Škodę Superb.

Škoda My way TVN
Škoda My way TVN

Dzięki zaangażowaniu trenerów Škoda Auto Safety Edyta Górniak ma zakończyć program nie tylko jako osoba kompetentna do prowadzenia pojazdów osobowych, ale przede wszystkim jako kierowca znający najwyższe standardy i umiejący korzystać z najnowszych technologii bezpieczeństwa. Program My way będzie można oglądać od 30 października, w każdą środę o 21:30 na kanale TVN.

Udział Škody w programie My way ma na celu przede wszystkim promowanie bezpieczeństwa podczas jazdy, zarówno poprzez udostępnianie szerokiej publiczności profesjonalnej wiedzy z odpowiednich zachowań za kierownicą, jak i edukowanie w zakresie działania nowoczesnych technologii, w które wyposażone są auta dostępne w aktualnej ofercie marki. Pięciu doświadczonych i posiadających certyfikaty międzynarodowych ośrodków bezpieczeństwa trenerów Škoda Auto Safety stanie przed dużym wyzwaniem i na oczach milionów widzów pokaże jakie zachowania i umiejętności potrzebne są, aby zostać dobrym kierowcą. Mamy pewność, że za kierownicą samochodów Škody: kompaktowej, doskonale wyposażonej SCALI i nowej wersji flagowej limuzyny Superb, pod okiem naszych wieloletnich ekspertów, Edyta Górniak zostanie perfekcyjnie przygotowana do nowej roli – skomentował Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu Škody.

Najbardziej wymagający kierowcy jeżdżą w stylu Škoda Auto Safety

W ciągu 15 lat, w ramach projektu Škoda Auto Safety, trenerzy Škody przeszkolili ponad 200 tysięcy osób w zakresie doskonalenia techniki jazdy, prawidłowych odruchów za kierownicą i radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach. Podczas szkoleń prowadzonych w ośrodku ŠKODA Auto Szkoła i na profesjonalnym torze Autodrom Poznań, dzielą się swoim doświadczeniem pokazując, że odpowiednio zastosowana wiedza teoretyczna i praktyczne umiejętności, w połączeniu z najnowszą technologią jaką dysponują modele Škody ze wszystkich segmentów, dają gwarancję bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

W programie My Way rola trenerów będzie wykraczać daleko poza przygotowanie Edyty Górniak do egzaminu na prawo jazdy. Po pozytywnie zdanym egzaminie, ich zadaniem będzie wykształcenie w gwieździe zaawansowanych umiejętności za kierownicą, w tym nauki zasad eco drivingu, offroad drivingu, a także zdolności radzenia sobie w trudnych, a nawet ekstremalnych sytuacjach. Dzięki trenerom Škoda Auto Safety diva polskiej sceny muzycznej ma ukończyć program nie tylko jako osoba kompetentna do prowadzenia pojazdów osobowych, ale jako kierowca zachowujący maksymalne bezpieczeństwo na drodze, potrafiący w pełni korzystać z potencjału najnowszych systemów technologicznych i jednocześnie czerpiący mnóstwo pozytywnych emocji z jazdy.

Modele Škody to luksus godny gwiazdy i bezpieczeństwo dla wszystkich kierowców

W trakcie programu Edyta Górniak będzie poruszać się po drogach nową wersją flagowej limuzyny Superb, charakteryzującej się nowoczesnym, eleganckim designem, świetnym wyposażeniem i przestronnością charakterystyczną dla wszystkich modeli marki, która w trakcie jazdy zapewnia luksus znany z aut klasy premium.

Umiejętności będzie zdobywać także za kierownicą kompaktowej Škody Scali wyposażonej w automatyczną przekładnię DSG. Auto wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne znane z samochodów klasy premium i systemy wspomagające kierowcę zostało wyróżnione najwyższą, pięciogwiazdkową oceną w teście NCAP i powstało z myślą o potrzebach wszystkich klientów ceniących sobie wysokiej klasy bezpieczeństwo, komfort i emocje podczas codziennej jazdy.

Program My way będzie można oglądać od 30 października, w każdą środę o 21:30 na kanale TVN.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama