Connect with us

Formuła 1

Żona Michaela Schumachera przywróciła nadzieję?

Corinna Schumacher niedawno opublikowała pewną wiadomość, którą można zinterpretować w pozytywny sposób. Miejmy nadzieję, że proces rekonwalescencji przebiega już coraz lepiej i Michael Schumacher odzyska większą sprawność.

Opublikowano

w dniu

Flavio Briatore o Michael Schumacher - najlepszy kierowca
Fot. Mercedes-AMG Petronas Motorsport F1 Team / Michael Schumacher

Od blisko sześciu lat grudzień nie jest miesiącem pełnym radości dla wszystkich. Rodzina Schumacherów na co dzień staje przed trudnym zadaniem, jednocześnie chcą pomóc siedmiokrotnemu mistrzowi świata F1 odzyskiwać sprawność, ale przez olbrzymią popularność ich dom w Szwajcarii jest często oblegany, co też nie pomaga im wszystkim w dobrym funkcjonowaniu. Paparazzi wielokrotnie zdołali przedrzeć się na prywatną posesję Michaela Schumachera, aby zrobić zdjęcia z ukrycia i jak najwięcej zarobić. A wszystko ma swoje granice.

Można jedynie domyślać się, jak jest im ciężko i jak bardzo zmieniła się ich codzienność. Na pewno pojawienie się Micka Schumachera w motorsporcie nieco pomogło odciąć uwagę i przyniosło trochę spokoju w rodzinnym domu.

29 grudnia minie 6 lat od niefortunnego wypadku narciarskiego “Schumiego” na stokach narciarskich. Były kierowca Mercedesa i Ferrari nie za długo cieszył się z życia po drugim odejściu na sportową emeryturę. Wszyscy jego fani, jak i całego motorsportu kibicują mu w powrocie do zdrowia i wierzą, że kiedyś będzie zdolny wypowiedzieć choćby kilka słów. Każdy chce jak najlepiej, stąd też akcja #KeepFightingMichael.

Być może Corinna Schumacher tym razem chciała w okresie świątecznym wypowiedzieć się w mediach społecznościowych, aby dodać kibicom jej męża otuchy. – Wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków. Wiele małych kamieni może razem stworzyć dużą mozaikę, ponieważ razem jesteśmy silniejsi. Razem jesteś silniejszy, i właśnie w ten sposób połączone siły ruchu KeepFighting ułatwiają zachęcanie innych.

Za niespełna 2 dni znów o #KeepFighting zrobi się głośniej. W 6. rocznicę wypadku Michaela Schumachera kibice będą dołączać się do najlepszych życzeń, jednocześnie pragnąc, aby 50-latek czynił kolejne postępy w swoim najważniejszym wyścigu w życiu. Prezes oficjalnego fanklubu siedmiokrotnego mistrza świata chce go ponownie zobaczyć.

Niestety, nadszedł ten czas, zbliża się szósta rocznica wypadku Michaela. Sześć lat pełne nadziei, że pewnego dnia Michael znowu wyjdzie publicznie. Wiemy, że jest on w dobrych rękach i zyskuje miłość, bezpieczeństwo i pewność siebie. Michael może liczyć na szczęście, że ma za sobą tak silną rodzinę. Jako fanklub zapewniamy wszelkiego rodzaju wsparcie, które możemy zapewnić – powiedział Reiner Ferling w rozmowie z Mirror.

Do akcji wsparcia rodziny Schumacherów zapewne włączy się także muzeum Ferrari, które ma wystawę poświęconą siedmiokrotnemu mistrzowi świata. Pisaliśmy o niej tutaj.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama