Connect with us

Volkswagen zaprasza na wirtualny Zlot Fanów w Internecie

Nietypowy, bo wirtualny Zlot Fanów Volkswagena odbywać się będzie na Facebook’u. Wydarzenie potrwa od poniedziałku 18 maja do niedzieli 24 maja. Nowa formuła zlotu wiąże się z obecną pandemią koronawirusa.

Opublikowano

w dniu

wirtualny zlot fanów volkswagen
Fot. Volkswagen

Nowa forma zlotu na czas pandemii

– Przez pandemię odwołano wiele wydarzeń masowych, w tym planowane zloty fanów Volkswagena. Dlatego też organizujemy pierwszy wirtualny Zlot Fanów marki na Facebooku. Chcemy zachęcić właścicieli aut naszej marki do dzielenia się zdjęciami czy historiami związanymi z nimi – mówi Wojciech Usak, dyrektor marketingu marki w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE
Volkswagen Nivus na pierwszych zdjęciach. Pojawi się także w Europie

– Wiemy, że sympatycy Volkswagena mają ich naprawdę wiele, co udowadniali dotąd niejednokrotnie m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nasz zlot to dobra okazja, by zebrać szereg różnych wspomnień w jednym miejscu – dodał.

Finałem akcji, również na Facebook’u, będzie galeria zaprojektowana w stylu prawdziwego albumu. Znajdą się w niej bowiem najlepsze zdjęcia i historie udostępnione przez fanów. Galeria będzie stanowić podsumowanie wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE
Volkswagen e-Bulli - ikona popkultury idzie "z prądem"

Wirtualny Zlot Fanów jest konceptem agencji Feeders Agency, która od początku roku zajmuje się bieżącą obsługą kanałów social media marki Volkswagen.

Wirtualny Zlot Fanów Volkswagena

Marka będzie zbierać i zachęcać fanów do dzielenia się swoimi zdjęciami i historiami, związanymi z najpopularniejszymi modelami Volkswagena. Chodzi tu zatem m.in. o takie modele jak Golf, Polo, Beetle, Passat, Tiguan i Touareg.

Volkswagen zachęca do śledzenia Wirtualnego Zlotu Fanów Volkswagena oraz dołączania swoich zdjęć i historii w wydarzeniu na Faceboku: https://www.facebook.com/events/169241474475923/.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama