Connect with us

Poznań Moto Fest: Zdradzamy więcej szczegółów i ceny biletów

W ostatni weekend czerwca czeka nas motoryzacyjne wydarzenie “Poznań Moto Fest” pełne emocji i najlepszej zabawy, którego nie można przegapić. Ponad 200 samochodów, motocykle, kampery i wiele więcej.

Opublikowano

w dniu

Poznań Moto Fest 2020
Fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie / Poznań Moto Fest

Poznań Moto Fest to piknik motoryzacyjny, będący częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, Miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji – #WracamyDoGry. Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym samochody, motocykle i kampery.

Fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Spodziewanych jest ponad 50 super-samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. Miłośnicy jednośladów będą mogli z kolei podziwiać pokazy motocyklowego Stuntu. To wszystko uzupełnią liczne atrakcje dla całej rodziny, a także zabawy i aktywności dla najmłodszych.

Marki obecne podczas poznańskiego eventu to: Alfa Romeo, Citroen, Peugeot, Land Rover, Opel, Kia, Suzuki, Honda, Renault, Jaguar, Fiat i Jeep.

Atrakcje podczas Poznań Moto Fest

the.collection gościem specjalnym!

Znany poznański kolekcjoner samochodów będzie gościem specjalnym podczas Poznań Moto Fest. Tymczasem o obecności the.collection informuje nietypowe pudełko ustawione przed holem wschodnim MTP. Podczas eventu the.collection pojawi się w specjalnie przygotowanej strefie razem z grupą przyjaciół. Zwiedzający będą mogli zobaczyć znaczną część jego kolekcji. 

Więcej o the.collection i pudełku z samochodem

Positive Ways

W ostatni weekend czerwca Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedzi wielu kolekcjonerów, którzy zaprezentują swoje ekskluzywne auta. Wśród nich pojawi się ekipa Positive Ways. W niedzielę, 28 czerwca w przygotowanej przez nich strefie zobaczycie 30 pojazdów takich marek jak BMW, Porsche, Lamborghini, czy Ferrari. Pełna lista modeli zostanie już niebawem. 

ZOBACZ TAKŻE
Poznań Moto Fest w ostatni weekend czerwca. Nadrabiamy PMS!
Corsa-e, czyli nowość przez duże N

Nowy elektryczny pojazd ze stajni Opla zostanie zaprezentowany w strefie firmy Szpot. Zresztą nie będzie to jedyny poznański dealer samochodowy, jaki zaprezentuje się w tym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Więcej o nowej Corsie

Dealerzy podczas PMF: POL-CAR

Strefy czołowych poznańskich dealerów samochodowych to jedna z wielu atrakcji podczas Poznań Moto Fest. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy POL-CAR, która podczas czerwcowego eventu zaprezentuje auta takich marek jak Alfa Romeo, Jeep, czy Fiat. 

Więcej o strefie POL-CAR na Poznań Moto Fest 

Sportowe auta od Adama Rzepeckiego

Adam Rzepecki, kierowca zespołu BASENHURT A&T RACING TEAM już od 8 lat ściga się w wyścigach samochodowych. Podczas Poznań Moto Fest będzie mogli zobaczyć dwa niecodzienne auta wyścigowe, jakie BASENHURT A&T RACING TEAM posiada w swojej kolekcji – Mitsubishi Lancer Evolution VIII oraz Renault Clio IV RS CUP. 

Więcej na temat ekspozycji Adama Rzepeckiego

O kolejnych atrakcjach będziemy informować Was na bieżąco.  

Bilety już w sprzedaży

Sprzedaż biletów na czerwcowy piknik motoryzacyjny rozpoczęta! Już teraz można zakupić wejściówki na Poznań Moto Fest. Bilety na nadchodzące wydarzenie dostępne są wyłącznie na platformie ToBilet.pl. Co ważne, to jedyny sposób na zdobycie biletów. W dniu imprezy sprzedaż wejściówek nie będzie prowadzona w kasach na terenie MTP. 

Zarówno w przypadku biletów na sobotę, jak i niedzielę cena wejściówek to 13 złotych. Pierwszego dnia ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 17:00, z kolei dzień później wydarzenie potrwa godzinę krócej (10:00-16:00).

Bilety są dostępne pod tym linkiem.

Razem dbajmy o nasze bezpieczeństwo

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, związane z bezpieczeństwem podczas wydarzenia. Jednocześnie apelujemy o stosowanie się do wszystkich poniższych zaleceń.

Standardy bezpieczeństwa

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama