Connect with us

Wytypuj podium GP Wielkiej Brytanii. Wygraj grę F1 2020! | KONKURS

Już od premiery gry F1 2020 od Codemasters nie możesz doczekać się, kiedy w nią zagrasz? Wciąż zastanawiasz się nad zakupem? Śpieszymy z rozwiązaniem. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie i wytypujesz najlepszą trójkę GP Wielkiej Brytanii 2020. Do wygrania rozszerzona wersja F1 2020 Deluxe Schumacher Edition w języku polskim!

Opublikowano

w dniu

F1 2020 Deluxe Schumacher Edition

Konkurs! Do wygrania F1 2020 Deluxe Schumacher Edition

Wytypuj skład podium wyścigu o GP Wielkiej Brytanii i wygraj najnowszą produkcję poświęconą Formule 1 od Codemasters na PC! Zwycięzca wygrywa kod do wykorzystania w STEAM! F1 2020 Deluxe Schumacher Edition to rozszerzona wersja gry, która zawiera 4 dodatkowe, historyczne bolidy Michaela Schumachera. Szczegóły na ten temat znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE
F1 2020: Zwiastun poświęcony Michaelowi Schumacherowi robi wrażenie!

Regulamin i zasady konkursu

  1. Zgłosić swój udział w konkursie możecie tylko za pomocą komentarza pod naszym postem dotyczącym zabawy na Facebooku (możecie przejść do niego za pomocą ikonki FB lub odnośnika). Czas na wasze typowania najlepszej trójki wyścigu GP Wielkiej Brytanii. Możecie komentować aż do niedzieli (2 sierpnia) do godz. 15:00.
  2. Odpowiedzi nadesłane później niż 10 minut przed startem Grand Prix Wielkiej Brytanii nie będą brane pod uwagę. Podobnie tyczy się to usuwanych i edytowanych odpowiedzi. Rozkład weekendu wyścigowego znajdziesz tutaj.
  3. Nagrodą w konkursie jest kod do gry F1 2020 Deluxe Schumacher Edition, który możecie wykorzystać w STEAM! Uprawnia Was on do pobrania i nielimitowanego korzystania z produkcji. Od razu zaznaczmy to, aby uniknąć zapytań “kiedy dojdzie pudełko z grą?”.
  4. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi o godz. 22:00 już w dzień GP Wielkiej Brytanii, czyli 2 sierpnia. Zwycięzca zostanie przez nas poinformowany w odpowiedzi na swój komentarz z typowania. Natomiast w wiadomości prywatnej dostanie kod do wykorzystania.
  5. Co jeśli kilka osób dobrze wytypuje skład podium GP Wielkiej Brytanii? Wówczas brany będzie pod uwagę komentarz, który dotarł do nas najszybciej i nie był edytowany.
  6. Jeśli natomiast nikt nie zdoła wytypować trzech kierowców na podium brana pod uwagę będzie odpowiedź, która była najbliżej, a w jej skład wejdzie minimum 2 poprawnie wytypowanych zawodników z waszej odpowiedzi. Jeśli ktoś wytypuje poprawnie 1. i 2. miejsce uzyska lepszą ocenę aniżeli uczestnicy konkursu, który wytypują np. 1. i 3. lub 2. i 3. lokatę. W przypadku wielu tych samych odpowiedzi ponownie pod uwagę weźmiemy tą, która dotarła najszybciej.
  7. Przeprowadzenie konkursu jest możliwe dzięki polskiemu wydawcy gry F1 2020, firmie Koch Media Poland.

Nasze wrażenia z gry

ZOBACZ TAKŻE
Gra F1 2020: Dobra rozrywka pozostawiająca lekki niedosyt | Recenzja

Aby zachęcić was do udziału w naszym konkursie przygotowaliśmy obszerną recenzję dotyczącą gry F1 2020. Śmiało można stwierdzić, że jest to nie tylko najnowsza produkcja od Codemasters, ale i zarazem najlepsza. Rozgrywkę powinny umilić wam tryb podzielnego ekranu czy “Mój zespół”. Z poziomu menu docierają też informacje o różnych nowościach, etc. Także pewne jest jedno – zwycięzca nie będzie się nudził!

Przypomnijmy, że produkt od brytyjskiego studio miał dwie premiery: 7 lipca (Deluxe Schumacher Edition) i 10 lipca (70th Edition). Od tego czasu nie minęły jeszcze 3 tygodnie. Po drodze wyszła jeszcze łatka aktualizująca malowania. Także będziecie mogli od początku cieszyć się “Czarną Strzałą” od Mercedesa.

Zachęcamy was do śledzenia naszego fanpage’a, ponieważ za jego pośrednictwem będziecie mogli wziąć udział w naszym konkursie. W dodatku nie przegapicie żadnych nowości ze świata motorsportu i motoryzacji.

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama