Nasze profile w mediach społecznościowych

IMSA

IMSA Sportscar 2021 – gdzie obejrzeć? [transmisja, live, stream, online]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie obejrzeć IMSA Sportscar 2021 w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tej serii.

Opublikowano

w dniu

IMSA 2021 transmisja
Fot. IMSA

Gdzie mogę obejrzeć? Transmisja IMSA Sportscar 2021 w Polsce

IMSA oferuje poza rynkami posiadającymi dostęp do NBC Sports usługę IMSA.tv. Usługa jest bezpłatna i obejmuje transmisję kwalifikacji oraz wyścigów wszystkich serii IMSA. Komentarz dostarcza Radio Show Limited, pod nazwą IMSA Radio. Za mikrofonami zasiadają John Hindhaugh i Jeremy Shaw; pit reporterem jest Shea Adam. IMSA oferuje także transmisje poprzez aplikację IMSA na iOS oraz Androida. Ponadto RSL oferuje bliźniaczy stream na swojej stronie internetowej.

IMSA.tv jest dostępne tutaj.

Bliźniacza transmisja na stronie RSL jest dostępna tutaj.

Jak mogę inaczej urozmaicić sobie śledzenie IMSA?

Transmisja IMSA 2021 jest wspierana przez podstawowy T&S, oferowany na stronie IMSA i dostępny tutaj. Korzysta on z danych dostarczanych przez firmę Al Kamel. Al Kamel oferuje ten sam T&S z własną nakładką wizualną na swojej stronie internetowej, dostępnej tutaj.

Popularnym narzędziem pomocniczym w śledzeniu wyścigu jest Spotter’s Guide (SG). SG to kilkustronicowy dokument zawierający ilustracje wszystkich samochodów startujących w wyścigu. Każdy samochód jest opatrzony belką zawierającą nazwę zespołu, nazwiska kierowców oraz ich ratingi, a także znaki szczególne wyróżniające wizualnie dany samochód od pozostałych. Oficjalny Spotter’s Guide dla IMSA dostarcza, jak co roku, Andy Blackmore. SG dla IWSC oraz IMPC jest dostępny tutaj.

ZOBACZ TAKŻE
Daytona International Speedway: Poznaj bliżej historię toru

Od autora: Polecam wstrzymanie się z drukowaniem Spotter’s Guide do dnia wyścigu. W ten sposób masz pewność, że patrzysz na aktualny przewodnik. Nowym widzom polecam także po wydrukowaniu zakreślenie jednego samochodu z każdej klasy, według jakiegokolwiek kryterium, i śledzenie ich perypetii w trakcie wyścigu. W ten sposób można łatwo nauczyć się śledzenia wielu klas naraz, co pomaga w czerpaniu frajdy z oglądania wyścigu.

Wszystko mam przygotowane, ale nie wiem, kiedy odbywają się wyścigi. Jak wygląda kalendarz IMSA Sportscar 2021?

Kalendarz IMSA Sportscar 2021 składa się z dwunastu rund, rozrzuconych po całych Stanach Zjednoczonych USA. Należy jednak pamiętać, że kompozycja stawki zmienia się w trakcie sezonu, a także o tym, że cztery wyścigi długodystansowe tworzą wewnętrzny North American Endurance Cup. Cały kalendarz sezonu 2021 w IMSA WeatherTech Sportscar Championship jest dostępny tutaj.

Skomentuj

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
ReklamaReklama