Nasze profile w mediach społecznościowych

IndyCar

Gdzie oglądać IndyCar w Polsce w 2021 roku? [transmisja, stream, live]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać IndyCar w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tej serii wyścigowej.

Opublikowano

w dniu

gdzie oglądać indycar
Fot. IndyCar

Kto pokazuje IndyCar w Polsce w 2021 roku?

Gdzie oglądać IndyCar w Polsce w 2021 roku? Prawa do transmitowania amerykańskiej serii wyścigowej posiada Eurosport. Należący do Discovery kanał wrócił do pokazywania tej serii po kilkunastu latach przerwy. W ostatnich latach nikt nie był zainteresowany pokazywaniem tej serii wyścigowej w naszym kraju. Poprzednim razem transmitował ją SportKlub… w 2012 roku. Kibice musili więc radzić sobie za pomocą zagranicznych streamów.

Zasięg transmisji jest więc znaczący, bowiem oba kanały Eurosportu – Eurosport 1 i Eurosport 2 (i to zazwyczaj w ramach standardowych pakietów) są dostępne u większości operatorów kablowych oraz satelitarnych. Mają ją w swojej ofercie m.in. Cyfrowy Polsat, Platforma Canal+, UPC, Netia, Inea, Vectra, Netia czy wiele mniejszych podmiotów. 

ZOBACZ TAKŻE
IndyCar: Poznaj bliżej świat amerykańskiej formuły

IndyCar na Eurosporcie w sezonie 2021 komentują doskonale znani fanom sportów motorowych komentatorzy: Grzegorz Gac oraz Grzegorz Jędrzejewski. Transmisje mają miejsce na Eurosporcie 2, a godzina ich rozpoczęcia zazwyczaj nie koliduje z innymi ważnymi wydarzeniami, więc nie ma problemu znanego np. z Formuły E. Mowa oczywiście o nagłym usuwaniu transmisji na żywo z ramówki, aby zrobić miejsce innemu – teoretycznie ważniejszemu – wydarzeniu. 

Gdzie oglądać IndyCar z polskim komentarzem w Internecie? Jedyne pewne źródło transmisji

Jedynym pewnym źródłem transmisji online z polskim komentarzem jest natomiast Eurosport Player. To oczywiście serwis streamingowy prowadzony przez Discovery. Oferuje transmisje w jakości HD możliwe do oglądania na wielu urządzeniach. Dzięki subskrypcji otrzymuje się oczywiście dostęp do całej oferty Eurosportu, która poza IndyCar obejmuje m.in. Formułę E, najważniejsze turnieje tenisowe, wyścigi kolarskie czy zawody wielu sportów zimowych.

Taka przyjemność oczywiście kosztuje. Miesięczny abonament wynosi 15 zł, ale jeśli zamierzacie regularnie korzystać z tego serwisu, bardziej opłacalna jest roczna subskrypcja. Jej koszt to 89 złotych, a więc łatwo można policzyć, że na wykupieniu dłuższego okresu można zaoszczędzić nawet 91 złotych.

ZOBACZ TAKŻE
Znamy kalendarz IndyCar na 2021 rok. Co nas czeka?

W tym miejscu należy dodać, że transmisje kanałów Eurosportu oferują także inne, niezależne serwisy streamingowe. Wykupienie dostępu do kanałów jest jednak mniej opłacalne niż w Eurosport Playerze. Eurosport 1 i Eurosport 2 można oglądać m.in. na ipla.tv, jednak dostęp do pakietu IPLA Sport (który je zawiera) kosztuje 20 zł na 30 dni. Jeszcze drożej jest na player.pl – tam 30-dniowy dostęp do kanałów Eurosportu (w tamach szerszego pakietu) kosztuje aż 30 złotych.

IndyCar – materiały na YouTube

Jeśli jesteście „niedzielnymi kibicami” IndyCar, to powinna was zainteresować informacja, że kilkuminutowe skróty wyścigów są dostępne na oficjalnym kanale serii w serwisie YouTube. 

Najbliższe transmisje na żywo

26.09.2021 –  Acura Grand Prix of Long Beach  – 21:00 – Eurosport 2, Eurosport Player

5/5 (liczba głosów: 10)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama