Czego szukasz?

Założ konto w BETFAN z motohigh.pl

NASCAR

Gdzie oglądać NASCAR w 2022 roku w Polsce? [tranmisja, stream, online]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać NASCAR w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji tej serii wyścigowej.

Daytona 500 NASCAR przewodnik Twitter gdzie oglądać nascar
Fot. Daytona International Speedway / Twitter

Kto pokazuje NASCAR w Polsce w 2022 roku?

Gdzie oglądać NASCAR Cup Series w Polsce w 2021 roku? Prawa do transmitowania amerykańskiej serii wyścigowej posiada Motowizja. Motoryzacyjny kanał od lat pokazuje zmagania w niezwykle popularnej amerykańskiej serii wyścigowej. Obecna umowa obowiązuje do końca 2022 roku.

Jeszcze w 2018 roku przy okazji przedłużenia umowy o kolejne cztery lata Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji, zaznaczał, że to zdecydowanie najchętniej oglądana pozycja na w ramówce zarządzanego przez niego kanału. Nic więc dziwnego, że stacja od lat posiada do niej prawa. Wyścigi serii w 2022 roku komentują Szymon Tworz, Michał Budziak oraz Krzysztof Woźniak. W interakcję z komentatorami można wchodzić za pomocą hasztagu #NASCARwizja na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE
NASCAR - wszystko, co powinieneś wiedzieć o amerykańskiej serii

Gdzie oglądać NASCAR z polskim komentarzem w Internecie? Dwa pewne źródła transmisji

Problemem Motowizji pozostaje zasięg. Najczęściej jest ona dostępna u operatorów kablowych w najwyższych pakietach albo za dodatkową opłatą, np. w pakietach sportowych.

W przypadku operatorów satelitarnych, kanał jest dostępny tylko na Platformie Canal+, nie ma go natomiast w Polsacie Box. U francuskiego nadawcy jest on jednak dostępny w najwyższych pakietach telewizji satelitarnej (Extra+ i Superpremium+), a nie jest dostępny w ramach serwisu Canal+ Online. Kanał jest także dostępny w usłudze Play NOW w pakiecie Extra.

Jeśli chodzi o najbardziej znane serwisy VOD w Polsce to mamy dwie możliwości. Mowa o serwisach pilot.wp.pl oraz player.pl. W tym pierwszym serwisie kanał jest dostępny już w podstawowym abonamencie, który kosztuje 29,99 zł miesięcznie. Na Playerze dostęp do Motowizji (oraz oczywiście – podobnie jak w przypadku pilot.wp.pl – wielu innych kanałów) można wykupić za 30 zł na 30 dni, 144 zł na 6 miesięcy albo 240 zł na 12 miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE
Kimi Räikkönen w NASCAR. Czy znacie ten epizod z życia Fina?

NASCAR Cup Series – materiały na YouTube

Jeśli jesteście „niedzielnymi kibicami” NASCAR, to powinna was zainteresować informacja, że dość obszerne, kilkunastominutowe skróty wyścigów są dostępne na oficjalnym kanale serii w serwisie YouTube. 

ZOBACZ TAKŻE
NASCAR podało kalendarz na sezon 2022 i godziny startów

A co z „drugą ligą” NASCAR?

Poza NASCAR Cup Series w polskiej telewizji dostępne są także transmisje NASCAR Xfinity Series. Te mają jednak miejsce w innej telewizji, Sportklubie, która ma prawa telewizyjne do pokazania wszystkich 33 wyścigów w 2022 roku. Komentuje je natomiast Jan Ciosek. 

Kanał dostępny jest w większości popularnych operatorów kablowych, takich jak UPC, Netia, Inea czy Toya. Można go oczywiście wykupić także w mniejszych “kablówkach”. W obu przypadkach często nie jest jednak dostępny w podstawowych pakietach i trzeba go dodatkowo wykupić. Koszt pakietu oscyluje wokół 10 złotych miesięcznie.

Kanału nie można natomiast oglądać na platformach satelitarnych Polsat Box i Platformy Canal+. To szczególnie dziwne w przypadku francuskiego nadawcy, bowiem w jego ofercie znajduje się siostrzany Fightklub. W przeciwieństwie do Motowizji, kanał nie jest także dostępny w Play NOW. Jeśli chodzi o najbardziej znane serwisy VOD w Polsce to mamy tylko jedną możliwość. Mowa o serwisie pilot.wp.pl, gdzie kanał jest dostępny już w podstawowym abonamencie, który kosztuje 29,99 zł miesięcznie. 

5/5 (liczba głosów: 8)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama