Czego szukasz?

FRECA

Gdzie oglądać FRECA w Polsce? [transmisja, stream, live]

Internauci często szukają informacji, gdzie oglądać FRECA w sezonie 2022. W tym artykule przedstawiamy informacje na temat transmisji serii, w której startuje dwóch Polaków – Roman Biliński i Piotr Wiśnicki.

gdzie oglądać FRECA w Polsce 2022 Biliński Wiśnicki
Fot. Roman Biliński Racing / Facebook

Kto pokazuje FRECA w Polsce w 2022 roku?

Gdzie oglądać FRECA w Polsce w 2022 roku? Prawa do transmisji wyścigów Formula Regional European Championship by Alpine posiada Motowizja. Ta pierwotnie pokazywała wyłącznie skróty wyścigów z danego weekendu w formie godzinnego magazynu. Jednakże w sezonie 2022mtransmitują oni obydwa wyścigi każdego weekendu. Tu należy zaznaczyć, że niestety nie pokazują oni kwalifikacji. Jeśli chodzi o skład komentatorski to za mikrofonami zasiadają głównie Michał Budziak, Szymon Tworz lub Krzysztof Woźniak.

ZOBACZ TAKŻE
FRECA: Wszystko, co musisz wiedzieć o serii z Polakami i sezonie 2022

Gdzie oglądać FRECA z polskim komentarzem w Internecie?

Problemem Motowizji pozostaje zasięg. Najczęściej jest ona dostępna u operatorów kablowych w najwyższych pakietach albo za dodatkową opłatą, np. w pakietach sportowych.

W przypadku operatorów satelitarnych, kanał jest dostępny tylko na Platformie Canal+, nie ma go natomiast w Polsacie Box. U francuskiego nadawcy jest on jednak dostępny w najwyższych pakietach telewizji satelitarnej (Extra+ i Superpremium+), a nie jest dostępny w ramach serwisu Canal+ Online. Kanał jest także dostępny w usłudze Play NOW w pakiecie Extra.

Jeśli chodzi o najbardziej znane serwisy VOD w Polsce to mamy dwie możliwości. Mowa o serwisach pilot.wp.pl oraz player.pl. W tym pierwszym serwisie kanał jest dostępny już w podstawowym abonamencie, który kosztuje 29,99 zł miesięcznie. Na Playerze dostęp do Motowizji (oraz oczywiście – podobnie jak w przypadku pilot.wp.pl – wielu innych kanałów) można wykupić za 30 zł na 30 dni, 144 zł na 6 miesięcy albo 240 zł na 12 miesięcy.

ZOBACZ TAKŻE
Roman Biliński i FRECA. Jakie szanse ma Polak i co go czeka?

Gdzie jeszcze oglądać FRECA w Polsce?

W Polsce jest jeszcze jedna opcja, aby móc obejrzeć wspomniane mistrzostwa Europy. Mowa tu o kanale „Formula Regional European Championship by Alpine” w serwisie YouTube. Tam możemy obejrzeć nie tylko wyścigi, ale i kwalifikacje do każdego z nich. W odróżnieniu od innych serii nie wymagana jest żadna dodatkowa płatna subskrypcja, jak ma to miejsce w przypadku Supercars. Tę serię można śledzić praktycznie za darmo.

ZOBACZ TAKŻE
FRECA uatrakcyjni wyścigi. Będzie więcej wyprzedzania

Weekend wyścigowy na torze Mugello – rozkład i godziny transmisji. O której oglądać FRECA?

Kwalifikacje 1 – Grupa A: sobota, 22 października, godz. 09:00 – YouTube

Kwalifikacje 1 – Grupa B: sobota, 22 października, godz. 09:20 – YouTube

1. wyścig: sobota, 22 października, godz. 14:15 – YouTube. Retransmisja w Motowizji o godz. 18:15


 

Kwalifikacje 2 – Grupa A: niedziela, 23 października, godz. 09:00 – YouTube

Kwalifikacje 2 – Grupa B: niedziela, 23 października, godz. 09:20 – YouTube

2. wyścig: niedziela, 23 października, godz. 14:50 – YouTube. Retransmisja w Motowizji o godz. 17:05


 

5/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama