Connect with us

Czego szukasz?

MotoGP

Gdzie oglądać MotoGP w 2023 roku w Polsce? [transmisja, stream, live]

Gdzie oglądać MotoGP w 2023 roku w Polsce? W artykule znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji i streamów, także online.

gdzie oglądać motogp 2023
Fot. MotoGP.com

Kto pokazuje MotoGP w Polsce w 2023 roku?

Gdzie oglądać MotoGP w 2023 roku w Polsce? Już od wielu lat prawa do transmisji wyścigów MotoGP posiada Polsat. Na jego kanałach sportowych Motocyklowe Mistrzostwa Świata są transmitowane od 2012 roku. Wcześniej – w latach 2009-2011 – MotoGP można było oglądać na Sportklubie. 

W sezonie 2023 transmisje na żywo wszystkich trenigów, kwalifikacji oraz wyścigów będą miały miejsce na płatnym kanale Polsat Sport Premium 2. To jeden z tych kanałów stworzonych głównie dla transmisji piłkarskiej Ligi Mistrzów przez Polsat. Otwarta pozostaje jednak kwestia transmisji w aplikacji – Polsat rzekomo wygasza swój darmowy serwis streamingowy Polsat Go, nowości publikując tylko na płatnej platformie Polsat Box Go

Nie jest jeszcze znany także los niedzielnych wyścigów MotoGP. Wiadomo, że wszystkie sesje będą transmitowane na wspomnianym wyżej Polsat Sport Premium 2, ale być może stacja zdecyduje się na transmisje wyłącznie wyścigów w odkodowanej stacji. Zaktualizujemy newsa, kiedy tylko pojawią się najnowsze informacje na ten temat.

Gdzie oglądać kanały Polsat Sport?

Standardowe kanały sportowe Polsatu można oglądać na platformie Polsat Box (dawny Cyfrowy Polsat), nie są natomiast dostępne na Platformie Canal+. Jeśli myślicie o zakupie telewizji satelitarnej i jesteście fanami MotoGP, warto mieć to na uwadze. Nie są również dostępne w Canal+ Online – internetowym serwisie VOD francuskiego nadawcy. 

Standardowe kanały sportowe Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News) są także dostępne u większości popularnych operatorów kablowych, takich jak UPC, Netia, Vectra, Inea czy Toya. Są one również dostępne u wielu mniejszych, lokalnych operatorów. Niektóre oferują „polsatowskie” kanały w podstawowym pakiecie, a w innych należy dopłacić. Zwykle koszt wynosi około 15 złotych miesięcznie.

Jeśli chcecie kupić dostęp do Polsat Box, bo interesuje was transmisja MotoGP 2023, macie dwie możliwości. Pierwsza to zamówienie tradycyjnej satelitarnej usługi. Standardowe kanały sportowe Polsatu są w niej dostępne już od najtańszego pakietu S, dostępnego w cenie 30 złotych miesięcznie. Abonament obejmuje też oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych. Kanały sportowe premium w Polsacie są natomiast zgromadzone w osobnym pakiecie za 20 zł miesięcznie. Więcej informacji znajdziecie na stronie dostawcy – polsatbox.pl. Drugą możliwością jest wspomniana wyżej platforma Polsat Box Go, którą opisujemy poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kalendarz MotoGP 2023

Polsat Sport Premium jako dodatkowy pakiet – oferty

A jak wygląda kwestia kanałów sportowych premium w kablówkach i sieciach satelitarnych nie powiązanych z Polsatem? Zazwyczaj można je kupić w opcjonalnych pakietach, także w połączeniu z innymi usługami. Poniżej zebraliśmy dla was najciekawsze oferty w tym względzie:

 • Canal+
  • Polsat Sport Premium, 81 kanałów telewizyjnych, w tym Canal+, Eleven Sports, Viaplay Medium, Canal+ Online – 75 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium, 97 kanałów telewizyjnych, w tym Canal+, Eleven Sports, Viaplay Total, Canal+ Online – 105 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc 85 zł) – sprawdźcie ofertę
 • UPC
  • Polsat Sport Premium jako dodatek do pakietu Internetowego – 19,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium i Viaplay jako dodatek do pakietu Internetowego – 59,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium, Viaplay i Eleven Sports jako dodatek do pakietu Internetowego – 69,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium i Eleven Sports jako dodatek do pakietu telewizji/telewizja+internet – 19,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
 • Play Now
  • Polsat Sport Premium w pakiecie z dwoma kanałami Eleven Sports w Play Now – 30 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
 • Vectra
  • brak możliwości wykupienia kanałów Polsat Sport Premium 
 • Netia
  • brak możliwości wykupienia kanałów Polsat Sport Premium 
 • Inea
  • brak możliwości wykupienia kanałów Polsat Sport Premium

Powyższe zestawienie zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie rozwój serwisu, a dla was nie ma to żadnego znaczenia. Ceny i oferty pozostają bowiem oczywiście bez zmian.

Gdzie oglądać MotoGP 2023? Transmisje w Internecie

W przeszłości istniały dwie możliwości oglądania wyścigów w Internecie. Teraz w związku z kompletem transmisji na Polsat Sport Premium 2, pierwsza z nich stoi pod znakiem zapytania. To transmisja na stronie Polsatu Sport – polsatsport.pl. Podczas weekendu wyścigowego każdego dnia rano pojawiał się dedykowany news, w którym „zaszyta” była bezpłatna transmisja video. To tak naprawdę zdecydowanie najlepsza – bo darmowa – opcja dla fanów MotoGP w Polsce. Niestety jej funkcjonalność była oczywiście ograniczona do przeglądarki internetowej. Jeśli więc chcielibyście oglądać transmisję na telewizorze, pozostaje wam podłączenie np. przez laptopa i kabel do telewizora. Na chwilę obecną nie ma jednak potwierdzonych informacji, że będzie to możliwe w sezonie 2023. Kiedy tylko się to wyjaśni, zaktualizujemy newsa. 

Wygodniejsza i pewna jest druga opcja, ale jest też dość droga. To korzystanie z platformy Polsat Box Go, w której można kupić dostęp do kanałów sportowych Polsatu (także tych premium). Można z niej korzystać przez aplikacje na urządzenia mobilne czy smart tv, ale także przez serwis polsatboxgo.pl. Za dostęp do kanałów sportowych Polsatu trzeba tam jednak słono zapłacić – 40 zł za 30 dni dostępu. Obejmuje on bowiem także kanały Eleven Sports czy Polsat Sport Premium, transmitujące przede wszystkim Ligę Mistrzów UEFA. 

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, dawniej transmisje MotoGP zawierał darmowy serwis streamingowy Polsat Go, w którym nie trzeba było się nawet rejestrować. Z pogłosek medialnych wynika jednak, że zostanie on zamknięty, a Polsat zostawi sobie jedynie płatną platformę VOD. Kiedy sprawa się wyjaśni, z pewnością zaktualizujemy newsa. 

Transmisja MotoGP 2023. VideoPass MotoGP

Transmisje online najlepszej motocyklowej serii świata oferuje też oficjalna strona MotoGP. Aby otrzymać dostęp do VideoPass i wyścigów na żywo, należy jednak wykupić abonament, który jest wyjątkowo drogi. Miesięczna subskrypcja VideoPass MotoGP kosztuje bowiem aż 29,99 euro.

Co więcej, obecnie nie ma możliwości zakupu rocznej subskrypcji, która byłaby korzystniejsza cenowo. W poprzednich latach MotoGP udostępniało taką opcję i niewykluczone, że zostanie dodana przed sezonem. W takim przypadku oczywiście zaktualizujemy newsa.

VideoPass MotoGP poza transmisjami wyścigów (nie tylko MotoGP, ale także Moto2 czy Moto3) na żywo obejmuje oczywiście także live timing oraz ekskluzywne filmy dokumentalne. Zresztą jeśli jesteście zainteresowani tylko nimi, to przed sezonem możecie uzyskać dostęp  do VideoPassa za 24,99 euro miesięcznie, który jednak nie obejmuje transmisji wyścigów na żywo. Tak, to zupełnie bez sensu. Platforma nie oferuje jednak oczywiście polskiego komentarza. Jedynym dostępnym językiem jest angielski. 

Gdzie oglądać GP Portugalii MotoGP 2023 na żywo?

Wyścig o GP Portugalii zainauguruje sezon 2023 w MotoGP. Poniżej znajdziecie miejsca wszystkich transmisji, w tym linki do streamów poszczególnych sesji – kiedy tylko takie informacje zostaną podane do publicznej wiadomości. Komentatorami będą najprawdopodobniej – jak zwykle – Grzegorz Jędrzejewski oraz Adam Badziak. 

Rozkład weekendu wyścigowego GP Portugalii 2023 w MotoGP

FP1 – piątek, 24 marca, 11:45-12:30 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2
FP2 – piątek, 24 marca, 16:00-17:00 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2
FP3 – sobota, 25 marca, 11:10-11:40 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2

Kwalifikacje #1 – sobota, 25 marca, 11:50-12:05 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2
Kwalifikacje #2 – sobota, 25 marca, 12:15-12:30 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2

Sprint – sobota, 25 marca, 16:00 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2

Rozgrzewka – niedziela, 26 marca, 10:45-10:55 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2

Wyścig o GP Portugalii MotoGP 2023 na żywo – niedziela, 26 marca, 15:00 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2

4.7/5 (liczba głosów: 81)
1 Komentarz

1 Komentarz

 1. pl80

  1 października 2021 at 22:53

  *K*O*M*P*L*E*K*S*O*W*A* informacja – dziękujemy Pani Gabrielo! Będę oglądał kwalifikację MotoGP po raz pierwszy w życiu, choć wyścigi oglądam od 30 lat 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama