Connect with us

Czego szukasz?

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

F3

Gdzie oglądać GP Makau F3? [Transmisja, live stream, na żywo]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać GP Makau w Polsce. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji jednego z najciekawszych weekendów wyścigowych świata.

Gdzie oglądać GP Makau F3 2023
Fot. Red Bull Content Pool

Kto pokaże GP Makau F3?

Gdzie oglądać GP Makau F3? Dawno temu, bo za czasów Roberta Kubica w F3 wyścig na Guia Circuit transmitowany był na żywo w Eurosporcie. Później jednak przez wiele lat zmagania te nie były transmitowane w polskiej tradycyjnej telewizji. To wszystko zmieni się w tym roku. Prawa do pokazywania wyścigów (i to na żywo) F3, jak i pozostałych w ten weekend pozyskała Motowizja. Na ten moment nie znamy jeszcze składu komentatorskiego. 

ZOBACZ TAKŻE
Guia Circuit: Najbardziej wymagający tor uliczny na świecie?

Jak można oglądać Motowizję?

Motowizja to drugi kanał o tematyce motoryzacyjnej w Polsce, jednak daleko za plecami TVN Turbo. Wydaje się, że poza mniejszą ilością autorskich pozycji problemem jest zasięg kanału. Pozycjonuje się on jako kanał premium, więc jest dostępny u operatorów kablowych w najwyższych pakietach albo za dodatkową opłatą, np. w pakietach sportowych. Dostęp do Motowizji w kablówkach jest więc utrudniony – od razu sprawdzajcie wspomniane najwyższe pakiety albo dodatkowe pakiety sportowe u swoich dostawców telewizji.

W przypadku operatorów satelitarnych, kanał jest dostępny tylko na Platformie Canal+, nie ma go natomiast w Polsacie Box, nawet w dodatkowym pakiecie sportowym. U francuskiego nadawcy jest on jednak dostępny w najdroższym pakiecie telewizji satelitarnej Extra+, a nie jest dostępny w ramach serwisu Canal+ Online. Kanał jest także dostępny w usłudze Play NOW w pakiecie Extra.

Jeśli chodzi o najbardziej znane platformy VOD z Motowizją w Polsce to mamy dwie możliwości. Mowa o serwisach pilot.wp.pl oraz player.pl. W tym pierwszym serwisie kanał jest dostępny już w pakiecie Podstawowym (drugi od dołu), który kosztuje 34,99 zł miesięcznie (taniej przy płatności jednorazowej za dłuższy okres).

Dostęp do Motowizji  na Playerze (oraz oczywiście – podobnie jak w przypadku pilot.wp.pl – wielu innych kanałów) można wykupić nieco taniej. 30 zł kosztuje bowiem pakiet Player z reklamami (10 zł) oraz dokupienie do niego pakietu 20 kanałów, wśród których znajduje się Motowizja (20 zł). Jeśli chcecie kupić pakiet Player bez reklam (bez znaczenia dla Motowizji), trzeba dopłacić kolejne 10 złotych. Oczywiście można wykupić dłuższe subskrypcje (6-miesięczna albo roczna), w ramach których koszt miesięcznego dostępu jest niższy. Nie ma natomiast możliwości wykupienia pakietu kanałów z Motowizją bez wykupienia pakietu Player. 

W obu przypadkach zachęcamy do skorzystania z naszych linków afiliacyjnych powyżej. Dla was to żadna różnica, a jednocześnie wspieracie nasz serwis. 

Gdzie oglądać GP Makau F3? Internet

Istnieje także druga możliwość, aby obejrzeć zmagania na Guia Circuit. Relację na żywo bowiem przeprowadza oficjalna strona wydarzenia. Z oczywistych względów transmisje odbywają się w języku angielskim, aby ludzie z całego świata mogli słuchać w miarę znanego przez nich języka. Co ważne transmisje obejmują również konferencje prasowe. Jest to zatem dobra opcja, aby śledzić zmagania w całości. 

ZOBACZ TAKŻE
Keisuke Kunimoto: Największa sensacja w historii GP Makau?

Gdzie oglądać GP Makau F3? Rozkład jazdy (godziny czasu polskiego)

czwartek, 16.11.2023
FP1 – godz. 2:00 – 2:40
Q1 (40 minut) – godz. 8:15 – 8:55

piątek, 17.11.2023
FP2 – godz. 2:30 – 3:10
Q2 (40 minut) – godz. 8:05 – 8:45

sobota, 18.11.2023
Wyścig kwalifikacyjny (10 okrążeń lub 60 minut) – godz. 8:50

niedziela, 19.11.2023
Wyścig główny (15 okrążeń lub 60 minut) – godz. 8:30

Transmisje w Motowizji

  • Macau Grand Prix 2023 Formula 4 Race – retransmisja – niedziela, 12 listopada, godz. 10:30 (już się odbyła)
  • Macau Grand Prix 2023 FIA F3 World Cup – wyścig kwalifikacyjny – na żywo – sobota, 18 listopada, godz. 08:40
  • Macau Grand Prix 2023 FIA GT World Cup – wyścig kwalifikacyjny – retransmisja – sobota, 18 listopada, godz. 10:15
  • Macau Grand Prix 2023 Macau Guia Race – TCR World Tour – wyścig pierwszy – retransmisja – sobota, 18 listopada, godz. 13:50
  • Macau Grand Prix 2023 Macau Motorcycle Grand Prix – retransmisja – sobota, 18 listopada, godz. 15:00
  • Macau Grand Prix 2023 FIA F3 World Cup – wyścig główny – na żywo – niedziela, 19 listopada, 08:20
  • Macau Grand Prix 2023 Macau Guia Race – TCR World Tour – wyścig drugi – retransmisja – niedziela, 19 listopada, godz. 10:00
  • Macau Grand Prix 2023 FIA GT World Cup – wyścig główny –  retransmisja – niedziela, 19 listopada, godz. 11:35

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Reklama