Connect with us

Czego szukasz?

Formuła 1

„Max Verstappen – Off the Beaten Track”. Nowy serial w Viaplay

Sukces zeszłorocznego „Max Verstappen: Anatomia Mistrza” zachęcił Viaplay do działania. Tak też powstał nowy serial dokumentalny „Max Verstappen – Off the Beaten Track”. Pierwszy odcinek doczeka się swojej premiery już 15 lutego br. W tym samym terminie swoją prezentację F1 2024 ma Red Bull i raczej nie jest to przypadek.

max verstappen of the beaten track serial viaplay premiera szczegóły
Fot. Viaplay Group

Pora na kontynuację tego, co dobre

Przypomnijmy, że w zeszłym roku mieliśmy wręcz biograficzny dokument, który pokazał historię aktualnie już 3-krotnego mistrza świata F1. Holender wraz z rodziną i najbliższymi osobami w swoim otoczeniu poruszyli wiele ważnych tematów i aspektów z życia. Sporo osób czuło niedosyt i domagało się poszerzenia serii. Sporą ciekawość wzbudzało podejście czempiona w trakcie kampanii 2023, która stała pod znakiem dominacji jego samego i Red Bulla. Sam zawodnik był dość aktywny w social mediach i pokazywał co nieco odnośnie innych pasji itd. Nowy serial „Max Verstappen – Off the Beaten Track” ma właśnie ukazać holenderskiego mistrza z bliższej perspektywy. Przede wszystkim ma być tak poprzez ukazanie jego pasji, nie tylko te związane z samym ściganiem czy motoryzacją. Mamy otrzymać coś nowego, coś czego o Verstappenie jeszcze nie wiemy.

ZOBACZ TAKŻE
"Max Verstappen: Anatomia Mistrza" - ludzka strona kierowcy F1 | RECENZJA

„Max Verstappen – Off the Beaten Track”. Więcej niż F1

Na nowy serial dokumentalny mają składać się 3 odcinki. Podczas seansu mamy zobaczyć Maxa Verstappena w sytuacjach, w których nie uchwyciła go jeszcze żadna inna kamera. Mamy epizody, które koncentrują się na odmiennym aspekcie pasji, wykraczającym poza tory F1. Nowa produkcja ma sprawić, że poznamy 3-krotnego MŚ F1 trochę bliżej prywatnie, oczywiście z naciskiem na jego determinację w przygotowaniach do realizacji danego celu. Wreszcie obraz światowej gwiazdy ma być pełny, zarazem ukazujący jak głęboko zakorzeniona jest w nim miłość do wyścigów.

Między innymi widzowie będą świadkami jak lider Red Bull Racing odnajduje się w nowej dla siebie roli właściciela i lidera zespołu. Mowa o „Verstappen.com Racing”. Sam Max Verstappen wcieli się w rolę mentora dla swojego przyjaciela Thierry’ego Vermeulena oraz kierowcy testowego w serii wyścigowej DTM. Nie zabraknie też emocji prosto ze świata wirtualnych wyścigów w barwach Team Redline, w ekipie, w którą zaangażowany jest nasz bohater. Uwadze kamer nie umkną także biznesy 26-latka i roli jego managera Raymonda Vermeulena. Sam Verstappen zdradzi, że ogromną inspiracją do rozwoju w tym obszarze czerpie od założyciela Red Bulla, Dietricha Mateschitza.

MaxVerstappen stopklatka nowy serial

Fot. Viaplay Group / Max Verstappen w roli szefa własnej ekipy

ZOBACZ TAKŻE
"Fangio: człowiek, który poskromił maszyny" - rywalizacja to nie wszystko | RECENZJA

Trzykrotny MŚ F1 chwali produkcję i zachęca do oglądania

Praca z Viaplay przy produkcji „Off the Beaten Track” była dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Serial prezentuje te aspekty mojego życia, o których wielu fanów Formuły 1 nie ma pojęcia. „Off the Beaten Track” to wyjątkowy wgląd w mój świat, spojrzenie na moją miłość dla różnych dziedzin motorsportu oraz ludzi, którzy naprawdę mnie inspirują. Jestem dumny z efektów naszej pracy i możliwości zaprezentowania widzom Viaplay kolejnego, unikatowego serialu – powiedział Max Verstappen.

Współpraca z Maxem Verstappenem przy produkcji serialu „Off the Beaten Track” to kolejny dowód naszego zaangażowania w tworzenie ekskluzywnych i emocjonujących treści sportowych. Dzięki tej produkcji odsłaniamy nieznaną wcześniej twarz najszybszego kierowcy świata. Jego postać wykracza poza rozpędzony świat Formuły 1. Mam tu na myśli nie tylko jego pasję do wyścigów, ale również odkrywanie elementów osobowości światowej megagwiazdy […]. Cieszymy się, że możemy zapewnić widzom tak wyjątkowy wgląd w zainteresowania mistrza spoza toru wyścigowego. Uwydatniamy tym samym głębię jego charakteru i zapał, który stał się motorem jego sukcesu. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować ten wyjątkowy i fascynujący serial, prezentujący Maxa Verstappena z zupełnie innej strony – powiedział Peter Nørrelund, Viaplay Group EVP and Chief Sports & Business Development Officer.

ZOBACZ TAKŻE
"Lucky!", czyli inne oblicze Berniego Ecclestone'a | RECENZJA

„Max Verstappen – Off the Beaten Track”. Premiera tuż tuż

Pierwszy odcinek ekskluzywnego serialu „Max Verstappen – Off the Beaten Track” doczeka się swojej premiery już 15 lutego. Produkcja będzie dostępna wyłącznie w serwisie Viaplay. Kolejne dwa odcinki zostaną udostępnione widzom w kolejnych dwóch tygodniach. Drugi 22, a trzeci 29 lutego. Oczywiście, aby zaspokoić waszą ciekawość postaramy się o wcześniejsza recenzję serialu.

Reklama