Connect with us

Czego szukasz?

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

Formuła 1

Lot samolotem czy jazda bolidem F1? Możesz pomagać i spełniać swoje marzenia!

Fundacja Fun and Drive robi wszystko, aby promować zbiórkę środków na karetkę kontenerową neonatologiczną, mającą nieść pomoc dzieciom. W akcję zaangażowani są Łukasz Czepiela, Formula Drive oraz Cars Collection. Wystarczy, że wesprzesz cel na siepomaga.pl i możesz być zwycięzcą konkursu, w którym do wygrania są 3 niesamowite nagrody, w tym także jazda bolidem F1 Williams FW29. Tutaj przybliżymy wam wszystkie szczegóły.

fun and drive konkurs zbiórka nagrody losowanie lot samolotem jazda bolidem f1
Fot. Red Bull & Formula Drive

Trzy niezwykłe nagrody. Samolot vs F1 vs flota sportowych samochodów

Pierwszą nagrodą jest lot samolotem Carbon Cub z Łukaszem Czepielą. Doświadczony pilot brał udział w wielu zawodach i zasłynął z lądowania na Molo w Sopocie czy na wieżowcu w Dubaju. Polak ma też za sobą zmagania z bolidem F1. Podczas Air Show w Radomiu w 2023 roku wygrał pojedynek o 2 sekundy!


 

Drugą nie lada gratką jest jazda za kierownicą bolidu F1 Williams FW29 podczas wydarzenia „Formula Drive – Poprowadź Bolid F1″ o wartości 15 tys. złotych. Podczas eventu odbędzie szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Zanim wsiądziesz do bolidu F1, spróbujesz swoich sił w symulatorze na bazie McLaren MP4-30 oraz za sterami konstrukcji Formula Renault 2.0. Jedno jest pewne! Nie zapomnisz o takim doświadczeniu do końca życia.


 

Jeśli nie interesuje Cię lot samolotem, ani bolidem F1, to może coś innego? Możesz zamienić pierwszą lub drugą nagrodę na voucher o wartości 10 tys. złotych do wykorzystania w Cars Collection. Wtedy cała flota sportowych samochodów będzie do twojej dyspozycji.

ZOBACZ TAKŻE
Jazda bolidem Formuły Renault 2.0. Wrażenia z 2. edycji "Formula Drive"

Takiego konkursu jeszcze nie było. Co zrobić, aby wziąć udział?

Wystarczy, że wesprzesz zbiórkę fundacji Fun and Drive choćby kwotą 10 złotych i odpowiesz na pytanie: jaką nagrodę wybierasz i dlaczego to Ty zasługujesz na zwycięstwo? Następnie pamiętaj, aby nie ukrywać swojej wpłaty i nie podpisywać się jako anonim, ponieważ takie nie będą brać udziału w losowaniu. 

Najlepsze jest to, że możesz brać udział w konkursie wielokrotnie, wystarczy napisać kilka komentarzy. Każda wpłata to kolejne losy, a co za tym idzie, większe szanse na wygraną. Zawalcz o swoje marzenia i wesprzyj zbiórkę na https://www.siepomaga.pl/wygral-lot-z-lukaszem-czepiela-lub-szkolenie-z-jazdy-f1

Akcja potrwa do 5 lipca do godz. 21:00. Właśnie wtedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy, którzy będą mogli cieszyć się z nagrody, o której marzyli.

Pamiętaj, że biorąc udział w zbiórce wspierasz pomoc najmłodszym. W dalszej części poświęcimy uwagę wspomnianej karetce neonatologicznej, abyście wiedzieli, o co chodzi.

Niesamowity pojedynek na lotnisku w Radomiu

Koniecznie zobacz film z wydarzenia Air Show Radom 2023. To podczas niego słynny The Stig, czyli Ben Collins, zasiadł w bolidzie BMW Sauber F1.06 X2 i stoczył pojedynek z Łukaszem Czepielą. To nie była jedyna walka maszyn, ponieważ w sierpniu zeszłego roku Grzegorz Rożalski w 610-konnym samochodzie F1 walczył też z Audi RS6 oraz Ferrari SF90 Hybrid, które dysponowały 1000 KM. O wspomnianym wydarzeniu i akcji dowiesz się z poniższego filmu.

ZOBACZ TAKŻE
Formuła 1 w Polsce. Wydarzenia z bolidami i nie tylko

Karetka kontenerowa neonatologiczna i jej charakterystyka

Na naszych oczach medycyna rozwija się poprzez wprowadzanie coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań. Wszystko w imię lepszego standardu opieki nad pacjentami. Jednym z najważniejszych elementów są obecnie karetki kontenerowe neonatologiczne, które pomagają nieść pomoc tym najmniejszym i najmłodszym.


 

Ambulanse typu “N” wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny niezbędny do monitorowania i wsparcia funkcji życiowych małych pacjentów. Należy dodać, że w zwykłej kartce takie wyposażenie nie zmieściłoby się. Karetki kontenerowe to prawdziwe fortece na kołach. Takie ambulanse nie tylko solidniejsze, ale i zapewniają optymalne warunki dla maluszków, tj. odpowiednia temperatura i wilgotność. Karetki kontenerowe neonatologiczne to przyszłość medycyny ratunkowej w Polsce.

Skomentuj

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Reklama