Connect with us

Czego szukasz?

MotoGP

Gdzie oglądać MotoGP w 2024 roku w Polsce? [transmisja, stream, live]

Gdzie oglądać GP Wielkiej Brytanii MotoGP w 2024 roku w Polsce? W artykule znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji i streamów online, także za darmo.

gdzie oglądać motogp 2023
Fot. MotoGP.com

Kto pokazuje MotoGP w Polsce w 2024 roku?

Gdzie oglądać MotoGP w 2024 roku w Polsce? Już od wielu lat prawa do transmisji wyścigów MotoGP posiada Polsat. Na jego kanałach sportowych Motocyklowe Mistrzostwa Świata są transmitowane od 2012 roku. Wcześniej – w latach 2009-2011 – MotoGP można było oglądać na Sportklubie. 

W sezonie 2023 transmisje na żywo wszystkich treningów, kwalifikacji oraz wyścigów będą miały miejsce na płatnym kanale Polsat Sport Premium 2. To jeden z tych kanałów stworzonych głównie dla transmisji piłkarskiej Ligi Mistrzów przez Polsat. Dostępne będą jednak także transmisje MotoGP za darmo. Polsat rzekomo miał wygasić swój serwis streamingowy Polsat Go, ale póki co funkcjonuje on w pełni normalnie i zapewnia transmisje najważniejszej motocyklowej serii. Transmisje mają miejsce także w serwisie polsatsport.pl oraz serwisie VideoPass MotoGP – poniżej omawiamy wszystkie cztery możliwości. 

Niedzielne wyścigi także będą miały miejsce jedynie w miejscach wskazanych powyżej. Przez jakiś czas była nadzieja, że być może stacja ze słońcem w logo zdecyduje się na transmisje wyłącznie wyścigów w odkodowanej stacji, jednak ostatecznie tak się nie stało. 

ZOBACZ TAKŻE
Bagnaia wygrał GP Niemiec. Katastrofalny błąd Martina

Kanały Polsatu Sport w sieciach satelitarnych i kablówkach

Standardowe kanały sportowe Polsatu można oglądać na platformie Polsat Box, nie są natomiast dostępne na Platformie Canal+. Standardowe kanały sportowe Polsatu (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News) są także dostępne u większości popularnych operatorów kablowych, takich jak UPC, Netia, Vectra, Inea czy Toya. Są one również dostępne u wielu mniejszych, lokalnych operatorów. Niektóre oferują „polsatowskie” kanały w podstawowym pakiecie, a w innych należy dopłacić. Zwykle koszt wynosi około 15 złotych miesięcznie. Jak jednak wspomnieliśmy wyżej, w telewizji transmisje MotoGP w sezonie 2024 będą miały miejsce jedynie na kanale Polsat Sport Premium 2, tym samym nie będąc dostępnymi w standardowych kanałach sportowych Polsatu.

Jeśli chcecie kupić dostęp do Polsat Box, bo chcecie linearnie oglądać transmisje MotoGP 2024, macie jedną możliwość. To zamówienie tradycyjnej satelitarnej usługi. Standardowe kanały sportowe Polsatu są w niej dostępne już od najtańszego pakietu S, dostępnego w cenie 30 złotych miesięcznie. Abonament obejmuje też oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych. Kanały sportowe premium w Polsacie są natomiast zgromadzone w osobnym pakiecie za 20 zł miesięcznie. Za usługę trzeba więc zapłacić 50 zł miesięcznie. Więcej informacji znajdziecie na stronie dostawcy – polsatbox.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kalendarz MotoGP 2023

Polsat Sport Premium jako dodatkowy pakiet – oferty

A jak wygląda kwestia kanałów sportowych premium Polsatu w kablówkach i sieciach satelitarnych nie powiązanych z Polsatem? Zazwyczaj można je kupić w opcjonalnych pakietach, także w połączeniu z innymi usługami. Poniżej zebraliśmy dla was najciekawsze oferty w tym względzie:

 • Canal+
  • Polsat Sport Premium, 81 kanałów telewizyjnych, w tym Canal+, Eleven Sports, Viaplay Medium, Canal+ Online – 75 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium, 97 kanałów telewizyjnych, w tym Canal+, Eleven Sports, Viaplay Total, Canal+ Online – 105 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc 85 zł) – sprawdźcie ofertę
 • UPC
  • Polsat Sport Premium jako dodatek do pakietu Internetowego – 19,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium i Viaplay jako dodatek do pakietu Internetowego – 59,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium, Viaplay i Eleven Sports jako dodatek do pakietu Internetowego – 69,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
  • Polsat Sport Premium i Eleven Sports jako dodatek do pakietu telewizji/telewizja+internet – 19,99 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
 • Play Now
  • Polsat Sport Premium w pakiecie z dwoma kanałami Eleven Sports w Play Now – 30 zł miesięcznie – sprawdźcie ofertę
 • Vectra
  • brak możliwości wykupienia kanałów Polsat Sport Premium 
 • Netia
  • brak możliwości wykupienia kanałów Polsat Sport Premium 
 • Inea
  • brak możliwości wykupienia kanałów Polsat Sport Premium

Powyższe zestawienie zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie rozwój serwisu, a dla was nie ma to żadnego znaczenia. Ceny i oferty pozostają bowiem oczywiście bez zmian.

Gdzie oglądać MotoGP 2024? Transmisje w Internecie za darmo

Obecnie istnieją trzy możliwości oglądania wyścigów w Internecie z komentarzem po polsku. To rozwiązanie jest znacznie korzystniejsze niż kupowanie linearnej usługi, bowiem może być darmowe. Jeśli więc interesują was wyłącznie transmisje MotoGP, to przeczytajcie niżej, jakie są możliwości oglądania za darmo

Pierwszą z nich jest transmisja na stronie Polsatu Sportpolsatsport.pl. Podczas weekendu wyścigowego każdego dnia rano pojawiał się dedykowany news, w którym „zaszyta” jest bezpłatna transmisja video. To tak naprawdę zdecydowanie najlepsza – bo darmowa i dostępna bez rejestracji – opcja dla fanów MotoGP w Polsce. Niestety jej funkcjonalność jest oczywiście ograniczona do przeglądarki internetowej. Jeśli więc chcielibyście oglądać transmisję na telewizorze, pozostaje wam podłączenie np. przez laptopa i kabel do telewizora.

Druga i zarazem ostatnia opcja, po zamknięciu serwisu Polsat Go, to wspomniane wyżej korzystanie z platformy Polsat Box Go, w której można kupić dostęp do kanałów sportowych Polsatu (także tych premium). Można z niej korzystać przez aplikacje na urządzenia mobilne czy smart tv, ale także przez serwis polsatboxgo.pl. Za dostęp do kanałów sportowych Polsatu trzeba tam jednak słono zapłacić – 40 zł za 30 dni dostępu. Obejmuje on bowiem także kanały Eleven Sports czy Polsat Sport Premium, transmitujące przede wszystkim Ligę Mistrzów UEFA. Jeśli interesują was wyłącznie transmisje MotoGP, to płacenie za coś, co można mieć za darmo, wydaje się pozbawione sensu.

ZOBACZ TAKŻE
Sprinty w MotoGP 2023. Co to jest, zasady, terminarz, punktacja

Transmisja MotoGP 2024. VideoPass MotoGP

Transmisje online najlepszej motocyklowej serii świata oferuje też oficjalna strona MotoGP. Aby otrzymać dostęp do VideoPass i wyścigów na żywo, należy jednak wykupić abonament, który jest wyjątkowo drogi. Miesięczna subskrypcja VideoPass MotoGP kosztuje bowiem aż 29,99 euro.

Co więcej, obecnie nie ma możliwości zakupu rocznej subskrypcji, która byłaby korzystniejsza cenowo. W poprzednich latach MotoGP udostępniało taką opcję i niewykluczone, że zostanie dodana przed sezonem. W takim przypadku oczywiście zaktualizujemy newsa.

VideoPass MotoGP poza transmisjami wyścigów (nie tylko MotoGP, ale także Moto2 czy Moto3) na żywo obejmuje oczywiście także live timing oraz ekskluzywne filmy dokumentalne. Zresztą jeśli jesteście zainteresowani tylko nimi, to przed sezonem możecie uzyskać dostęp  do VideoPassa za 24,99 euro miesięcznie, który jednak nie obejmuje transmisji wyścigów na żywo. Tak, to zupełnie bez sensu. Platforma nie oferuje jednak oczywiście polskiego komentarza. Jedynym dostępnym językiem jest angielski. 

Terminarz GP Wielkiej Brytanii MotoGP 2024

Wyścig o GP Wielkiej Brytanii to dziesiąta runda sezonu 2024 w MotoGP. Poniżej znajdziecie miejsca wszystkich transmisji, w tym linki do streamów poszczególnych sesji – kiedy tylko takie informacje zostaną podane do publicznej wiadomości. 

Rozkład weekendu wyścigowego GP Wielkiej Brytanii 2024 w MotoGP

FP1 – piątek, 2 sierpnia, 11:45-11:20 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,
FP2 – piątek, 2 sierpnia, 16:00-17:00 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,
FP3 – sobota, 3 sierpnia, 11:10-11:40 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,

Kwalifikacje #1 – sobota, 3 sierpnia, 11:50-12:05 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,
Kwalifikacje #2 – sobota, 3 sierpnia, 12:15-12:30 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,

Sprint MotoGP – sobota, 3 sierpnia, 16:00 – dystans 10 okrążeń – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,

Rozgrzewka – niedziela, 4 sierpnia, 10:40-10:50 – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,

Wyścig o GP Wielkiej Brytanii MotoGP 2024 – niedziela, 4 sierpnia, 14:00 – dystans 20 okrążeń – VideoPass, Polsat Sport Premium 2, polsatsport.pl,

O godzinie 12:20 i 15:30 czasu polskiego wystartują odpowiednio wyścigi o GP Katalonii dla klas Moto3 i Moto2.

4.7/5 (liczba głosów: 111)
Reklama