Nasze profile w mediach społecznościowych

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z MOTOHIGH, masz wiele interesujących pomysłów z dziedzin motoryzacji, motorsportu i chcesz być w naszej redakcji lub jesteś częścią innego projektu, napisz na adres: redakcja@motohigh.pl.

MOTOHIGH jest tworzone z myślą o fanatykach motoryzacji i motorsportu, osobach starszych, w średnim wieku, młodych i kreatywnych, aby zaspokoić ich głód informacji. Naszym celem jest wykreowanie czegoś nowego w polskim Internecie. Zawsze staramy dzielić się swoimi spostrzeżeniami na dany temat, jeśli są ku temu powody.

Obecnie poszukujemy w szczególności pasjonatów Formuły 1 i serii juniorskich, Formuły E, WEC, MotoGP, DTM, WTCR, IndyCar, W Series, WRC czy Rallycrossu. Jeśli masz także pomysł na poprowadzenie nowego działu motoryzacyjnego, to pisz śmiało. Mile widziane rzetelne testy samochodów używanych, fascynacja premierami i dyspozycyjność w ich dniu.

Redaktorom oferujemy zdobycie doświadczenia w dziennikarskim fachu, legitymacje prasowe i akredytacje na wydarzenia motoryzacyjne.

Oceń nasz artykuł!
Reklama
Reklama