Nasze profile w mediach społecznościowych

Motorsport

Motowizja z dwoma magazynami o Formule 1

Formuła 1 to kolejna seria wyścigowa, która znajdzie swoje miejsce na antenie Motowizji. Magazyny „The Inside Line” i „The Fast Lane” zadebiutują na kanale już w styczniu 2019 r.

Opublikowano

w dniu

źródło inf.: Motowizja / fot.: Scuderia Ferrari

„The Inside Line” to cotygodniowy magazyn, o wydarzeniach ze świata F1. Widzowie znajdą w nim nie tylko podsumowania wyścigów, ale także ciekawostki techniczne, wywiady czy plotki z padoku. 

„The Fast Lane” jest serią programów ukazujących świat F1 „od kuchni”. Będzie można w nim znaleźć wiele interesujących rozmów, historii oraz detali pokazujących przygotowanie kierowców do startów na najwyższym poziomie. Program odpowie też na pytanie, dlaczego to właśnie o Formule 1 mówimy, że jest najważniejszą serią wyścigową na świecie.

– Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o zatrudnieniu Roberta Kubicy przez ekipę Williamsa na następny sezon Formuły 1. Dzięki nowym programom, które niebawem pojawią się na kanale Motowizja, widzowie będą mieli możliwość zaznajomienia się z tą serią wyścigową. Oba formaty stanowią idealne uzupełnienie naszej sportowej oferty – powiedział Krzysztof Mikulski, prezes zarządu Motowizji.

Te dwa nowe programy pojawią się na antenie Motowizji w styczniu przyszłego roku. W sezonie 2019 Motowizja będzie kontynuowała relacjonowanie zagranicznych i krajowych serii motosportowych. Widzowie będą mogli śledzić zmagania m.in. w: Monster Energy NASCAR Cup Series, Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Oponeo Mistrzostwach Polski Rallycross, ABB Formule E, ADAC GT Masters czy BMW 318 IS CUP PL.

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215, w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie Play NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. 

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama