Connect with us

Czego szukasz?

Zaufani partnerzy reklamowi

Szanowny Użytkowniku,
wyrażając zgodę na postanowienia polityki prywatności serwisu motohigh.pl udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności w Internecie (np. identyfikatory urządzenia, adres IP) przez Zaufanych Partnerów IAB i innych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych (w tym dla personalizacji reklam i dokonywania pomiarów) i w celu dostosowania dostarczanych treści.

Razem z naszymi partnerami przechowujemy na urządzeniach informacje, takie jak pliki cookie, i uzyskujemy do nich dostęp, a także przetwarzamy dane osobowe, takie jak niepowtarzalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, w celach opisanych poniżej.

Jak Google używa danych z witryn i aplikacji, które korzystają z naszych usług? Więcej informacji znajdziesz na stronie Google.

Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj – obejmują one (klasyfikacja wg IAB Europe) m.in.: wybór podstawowych reklam; tworzenie profilu spersonalizowanych reklam; wybór spersonalizowanych reklam; tworzenia profilu spersonalizowanych treści; wybór spersonalizowanych treści; pomiar wydajności reklam; pomiar wydajności treści; stosowanie badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców; opracowywanie i ulepszanie produktów oraz funkcje specjalne takie jak: użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych i aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Zgoda jest dobrowolna.

Witryna jako dostawca usług internetowych, z których korzystasz oraz niektórzy z Zaufanych Partnerów IAB i innych Zaufanych Partnerów, przetwarzają Twoje dane oraz dane z Twoich kont w tych usługach w ww. celach w oparciu o prawnie uzasadniony interes tych podmiotów. Przetwarzanie to nie wymaga zgody z Twojej strony.

Zaufani partnerzy reklamowi Google

Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza też zgodę na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie ich (przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich) przez naszą witrynę oraz przez Zaufanych Partnerów IAB i innych Zaufanych Partnerów. Zgody tej możesz odmówić lub ją ograniczyć poprzez zmianę ustawień przeglądarki.

W naszym serwisie znajdziecie reklamy:

Google
Multi Channel Network
Taboola