Connect with us

Redakcja

Motoryzacja to nie tylko nasza pasja. To nasz styl życia, źródło inspiracji i pozytywnej energii. Żyjemy motoryzacją, a ona żyje w nas. Jesteśmy na bieżąco z trendami dominującymi na rynku samochodowym. Pokazujemy najważniejsze nowości, opisujemy ciekawostki techniczne oraz radzimy, jak wybrać dobre auto używane.

Opisujemy też różne śmieszne bądź kuriozalne sytuacje dotyczące branży motoryzacyjnej. Aktywnie uczestniczymy w różnych eventach oraz targach motoryzacyjnych.

Jesteśmy także na bieżąco ze światem Motorsportu, zaczynając od Formuły Student, a kończąc na Formule 1.

Skład redakcji motohigh.pl


Adrian Drozdekadrozdek@motohigh.pl
Redaktor naczelny

Paweł Bartochapbartocha@motohigh.pl
Zastępca redaktora naczelnego

Daniel Mirkiewiczdmirkiewicz@motohigh.pl
Właściciel serwisu, sekretarz redakcji

Jakub Bejm
WEC, wyścigowe serie długodystansowe

Dawid Florek
Formuła 1

Sylwia Górczyńska
Formuła 1

Dariusz Kowaldkowal@motohigh.pl
Formuła E, testy samochodów
Fanpage: Formuła E Poland Fan Site
Blog osobisty: Scorpion – motorsport autographs

Adrian Legumina
Formuła 1

Szymon Mazurek
Formuła 1

Kuba Mikołajczak
Formuła 1, serie juniorskie F1, WTCR

Ernest Mrózemroz@motohigh.pl
Amerykańskie serie wyścigowe
Blog osobisty: Wyścigowe historie

Michał Nowakmnowak@motohigh.pl
WRC, testy i prezentacje samochodów

Karol Podsiadło
Formuła 1

Gabriela Polak
Formuła 1, MotoGP

Kacper Wadych
DTM, IndyCar, MotoGP
Fanpage: What is Motorsport

Filip Władekfwladek@motohigh.pl
Historia motoryzacji i motorsportu
Blog osobisty: Autokronika

Kacper Zimekkzimek@motohigh.pl
Motoryzacja, Formuła 1, testy samochodów

Stali współpracownicy redakcji


Dominik Bytner
Fotograf

Damian Lempart
Simracer, kierowca wyścigowy
Fanpage: Damian Lempart – Racing Driver

Władysław Leoniewski
Fotograf

Kamil Rogala
Testy i prezentacje samochodów
Fanpage: E.Goista

Kamil Skoczylas
MotoGP

Adrian Zieliński
Fotograf
Strona: AZ Fotografia

W przeszłości współpracowali z nami: Mikołaj Fijałkowski, Karol Filipiak, Natalia Grzegorczyk, Mikołaj Kostrzewa, Krzysztof Kubiak, Sebastian Kulesza, Paweł Kurowski, Tomasz Rossa, Adam Stefańczyk, Adam Ślusarski, Mateusz Śniadkowski, Jakub Winiewski oraz Janusz Zieliński.

Jeśli chciałbyś dołączyć do redakcji, zajrzyj na stronę Współpraca, zapraszamy!

Reklama
Reklama
Reklama