Nasze profile w mediach społecznościowych

Redakcja

Motoryzacja to nie tylko nasza pasja. To nasz styl życia, źródło inspiracji i pozytywnej energii. Żyjemy motoryzacją, a ona żyje w nas. Jesteśmy na bieżąco z trendami dominującymi na rynku samochodowym. Pokazujemy najważniejsze nowości, opisujemy ciekawostki techniczne oraz radzimy, jak wybrać dobre auto używane.

Opisujemy też różne śmieszne bądź kuriozalne sytuacje dotyczące branży motoryzacyjnej. Aktywnie uczestniczymy w różnych eventach oraz targach motoryzacyjnych.

Jesteśmy także na bieżąco ze światem Motorsportu, zaczynając od Formuły Student, a kończąc na Formule 1.

Skład redakcji motohigh.pl


Adrian Drozdekadrozdek@motohigh.pl
Redaktor naczelny

Paweł Bartochapbartocha@motohigh.pl
Zastępca redaktora naczelnego

Daniel Mirkiewiczdmirkiewicz@motohigh.pl
Właściciel serwisu, sekretarz redakcji

Jakub Bejm – jbejm@motohigh.pl
WEC, wyścigowe serie długodystansowe

Dawid Florek
Formuła 1

Krzysztof Jankowski
Formuła 1

Dariusz Kowaldkowal@motohigh.pl
Formuła E, testy samochodów
Fanpage: Formuła E Poland Fan Site
Blog osobisty: Scorpion – motorsport autographs

Kuba Mikołajczakkmikolajczak@motohigh.pl
Formuła 1, serie juniorskie F1, japońskie serie wyścigowe, IndyCar

Ernest Mróz
IndyCar, S5000, Historia motorsportu
Blog osobisty: Wyścigowe Historie

Michał Nowakmnowak@motohigh.pl
WRC, testy i prezentacje samochodów

Piotr Orpel
Samochody: testy i prezentacje samochodów

Grzegorz Piotrowicz
Sportscary, WEC, wyścigowe serie długodystansowe

Karol Podsiadło
Formuła 1

Gabriela Polak
Formuła 1, MotoGP

Adam Ślusarski
Formuła 1

Miłosz Szkolny
Serie juniorskie: F2 i F3

Kacper Wadych
DTM, IndyCar, MotoGP
Fanpage: What is Motorsport

Monika Wróblewska
Formuła 1

Kacper Zimekkzimek@motohigh.pl
Motoryzacja, Formuła 1, testy samochodów

Współpracownicy redakcji


Damian Lempart
Simracer, kierowca wyścigowy
Fanpage: Damian Lempart – Racing Driver

Kamil Rogala
Testy i prezentacje samochodów
Fanpage: E.Goista

Kamil Skoczylas
MotoGP

Adrian Zieliński
Fotograf
Strona: A Z F M i Adrian Zieliński Fotografia

Piotr Parys
Fotograf
Strona: Piotr Parys Fotografie

Damian Łaciński
Fotograf

W przeszłości współpracowali z nami: Mikołaj Fijałkowski, Karol Filipiak, Sylwia Górczyńska, Natalia Grzegorczyk, Adrian LeguminaMikołaj Kostrzewa, Krzysztof Kubiak, Sebastian Kulesza, Paweł Kurowski, Szymon MazurekTomasz Rossa, Adam Stefańczyk, Mateusz Śniadkowski, Oliwier Tokarski, Jakub Winiewski, Filip Władek oraz Janusz Zieliński.

Jeśli chciałbyś dołączyć do redakcji, zajrzyj na stronę Współpraca, zapraszamy!

Oceń nasz artykuł!
Reklama
Reklama