Nasze social media

Redakcja

Motoryzacja to nie tylko nasza pasja. To nasz styl życia, źródło inspiracji i pozytywnej energii. Żyjemy motoryzacją, a ona żyje w nas. Jesteśmy na bieżąco z trendami dominującymi na rynku samochodowym. Pokazujemy najważniejsze nowości, opisujemy ciekawostki techniczne oraz radzimy, jak wybrać dobre auto używane. Opisujemy też różne śmieszne bądź kuriozalne sytuacje dotyczące branży motoryzacyjnej. Aktywnie uczestniczymy w różnych eventach oraz targach motoryzacyjnych. Jesteśmy także na bieżąco ze światem Motorsportu, zaczynając od Formuły Student, a kończąc na Formule 1 – czyli królowej sportów motorowych.

Skład redakcji


Adrian Drozdek

Redaktor naczelny / Szef działu Motorsport / Fotograf

Kontakt e-mail: adrozdek@motohigh.pl


Paweł Bartocha

Zastępca redaktora naczelnego / Szef działu Samochody

Kontakt e-mail: pbartocha@motohigh.pl


Ernest Mróz

Dziennikarz / Redaktor działu Motorsport – odpowiedzialny za amerykańskie serie wyścigowe

Blog osobisty: Wyścigowe historie

Kontakt e-mail: emroz@motohigh.pl


Michał Nowak

Dziennikarz / Redaktor działu Motorsport – odpowiedzialny za WRC, MotoGP i Rallycross

Kontakt e-mail: mnowak@motohigh.pl


Filip Władek

Dziennikarz / Redaktor działów Samochody i Motorsport – odpowiedzialny za felietony, ciekawostki i wiele innych

Blog osobisty: Autokronika

Kontakt e-mail: fwladek@motohigh.pl


Martin Marchwicki

Dziennikarz / Informacje prasowe

Kontakt e-mail: mmarchwicki@motohigh.pl


Kacper Zimek

Dziennikarz / Redaktor działu Motorsport – odpowiedzialny za Formułę 1

Kontakt e-mail: kzimek@motohigh.pl


Dariusz Kowal

Redaktor działu Motorsport – odpowiedzialny za newsy, artykuły i podsumowania

Fanpage: Formuła E Poland Fan Site

Blog osobisty: Scorpion – motorsport autographs

Kontakt e-mail: dkowal@motohigh.pl


Kacper Wadych

Redaktor działu Motorsport – odpowiedzialny za podsumowania / DTM, IndyCar, MotoGP i F1

Fanpage: What is Motorsport

Kontakt e-mail: thekacperwadych@gmail.com


Stali współpracownicy


Adam Stefańczyk

Dziennikarz / Redaktor działu Motorsport – odpowiedzialny za Formułę 1

Blog osobisty: f1maxgrip.pl

Kontakt e-mail: astefanczyk@motohigh.pl


Karol Filipiak

Blogger / Redaktor działu Samochody – odpowiedzialny za newsy, artykuły i felietony

Blog osobisty: Wokół motoryzacji

Kontakt e-mail: kfilipiak@motohigh.pl


Damian Lempart

Pasjonat / Simracer / Kierowca wyścigowy / Bada przełożenie symulacji komputerowych na rzeczywistość („z symulatora na tor”)

Fanpage: Damian Lempart – Racing Driver

Kontakt e-mail: lempartracing@gmail.com


Natalia Grzegorczyk

Redaktorka i pilotka off-roadowa

Kontakt e-mail: grzegorczyk.natalia2001@wp.pl


Adrian Zieliński

Fotograf / Sesje samochodów prasowych w woj. lubuskim

Strona: AZ Fotografia

Kontakt e-mail: zielu-official@wp.pl


Dominik Bytner

Fotograf / Eventy motoryzacyjne


Władysław Leoniewski

Fotograf / Sesje samochodów prasowych w woj. śląskim / Eventy motoryzacyjne


Jeśli chciałbyś dołączyć do redakcji, zajrzyj na stronę Współpraca, zapraszamy!

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama