fbpx
Nasze social media

Redakcja

“Motoryzacja to nie tylko nasza pasja. To nasz styl życia, źródło inspiracji i pozytywnej energii. Żyjemy motoryzacją, a ona żyje w nas. Jesteśmy na bieżąco z trendami dominującymi na rynku samochodowym. Pokazujemy najważniejsze nowości, opisujemy ciekawostki techniczne oraz radzimy, jak wybrać dobre auto używane. Opisujemy też różne śmieszne bądź kuriozalne sytuacje dotyczące branży motoryzacyjnej. Aktywnie uczestniczymy w różnych eventach oraz targach motoryzacyjnych. Jesteśmy także na bieżąco ze światem Motorsportu, zaczynając od Formuły Student, a kończąc na Formule 1 – czyli królowej sportów motorowych.”

SKŁAD REDAKCJI

ADRIAN DROZDEK redaktor naczelny. Wcześniej twórca f1ch-world.pl i power-car.pl. Student IV roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Z motoryzacją związany od najmłodszych lat. Nieodłączną część w jego życiu stanowi zwłaszcza Formuła 1. W poprzednich latach prowadził stronę poświęconą grze F1 Challenge ’99-’02 i wraz z grupą VMT (z ang. Virtual Modding Team) tworzył modyfikacje na sezony 2011-2016.

e-mail: adrozdek@motohigh.pl

PAWEŁ BARTOCHA – zastępca redaktora naczelnego, wcześniej współzałożyciel power-car.pl. Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na specjalności dziennikarstwo motoryzacyjne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Motoryzacja jest jego pasją od najmłodszych lat. Jest wielkim miłośnikiem amerykańskiej motoryzacji, a w szczególności muscle carów i wielkich SUV-ów.  W samochodach najbardziej ceni niczym nieskrępowaną przyjemność z jazdy oraz piękne brzmienie silników, zwłaszcza V8. 

e-mail: pbartocha@motohigh.pl

MARTIN MARCHWICKI – redaktor. Śledzi F1 od kiedy pamięta, a więc od blisko 15 lat. Pasją do motoryzacji zarażony przez ojca, który był mechanikiem samochodowym w załogach kilku kierowców rajdowych.

e-mail: mmarchwicki@motohigh.pl

 

 

KACPER ZIMEK – redaktor. Fascynat supersamochodów, car spotter. Miłośnik Ferrari w każdej postaci, kibic Daniela Ricciardo. To tak w skrócie.

 

 

 

Jeśli chciałbyś dołączyć do redakcji, zajrzyj na stronę Współpraca, zapraszamy!

Facebook

Reklama
Reklama