Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

Nowy Suzuki Jimny debiutuje w salonach w całej Polsce

Suzuki zaprasza na pokazy premierowe najnowszego Jimny. Czwarta generacja kultowego, japońskiego modelu z napędem na 4 koła będzie prezentowana w lutym we wszystkich salonach marki w Polsce. Dla uczestników pokazów przygotowano także specjalną ofertę handlową na modele z gamy Suzuki.

koniec Suzuki Jimny
Fot. Suzuki

Pokazy w całej Polsce

W dniach od 1 do 28 lutego w salonach Suzuki w całej Polsce odbywać się będą ekskluzywne pokazy premierowe terenowej legendy. Nowy Suzuki Jimny powrócił w całkowicie nowej odsłonie. Oferuje jeszcze więcej funkcjonalności i praktyczności zarówno pod względem wyglądu, jak i osiągów.

Nowy Suzuki Jimny łączy w sobie prostotę, funkcjonalne piękno i technologię napędu na 4 koła ALLGRIP PRO. Docenią ją zarówno profesjonaliści off-roadu, jak i osoby, które lubią czuć pewność prowadzenia bez względu na warunki pogodowe.

Nowy Suzuki Jimny zaprezentują uznani dziennikarze

Spotkania Roadshow poprowadzą uznani dziennikarze motoryzacyjni. Zaprezentują oni gościom Nowego Jimny’ego. Omówią także praktyczne zalety napędu na 4 koła ALLGRIP oraz odpowiedzą na pytania nurtujące fanów motoryzacji.

Wyłącznie dla uczestników pokazów japońskiej marki przygotowało specjalną ofertę handlową na samochody, które znajdują się w gamie. Są to modele miejskie, jak np. popularny Swift czy Baleno, a także samochody z napędem na 4 koła ALLGRIP, wśród których znajduje się SUV Suzuki Vitara i crossover SX4 S-CROSS.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w pokazach mogą się zapisywać na stronie polskiego importera – suzuki.pl.

Oceń nasz artykuł!
Reklama