Connect with us

Czego szukasz?

Motorsport

Citroën Racing w centrum obchodów stulecia marki Citroën

Na odcinkach specjalnych Rajdu Monte Carlo kibice i telewidzowie oglądający pierwszą rundę sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata WRC mieli okazję poznać nowe barwy Citroënów C3 WRC. W jubileuszowym roku stulecia marki boki i dach rajdówek z Satory ozdabia tradycyjny motyw skośnej zębatki w formie przejętej z pierwotnego logo marki.

Citroen C3 WRC Monte Carlo

Z kolei liczba 1919 umieszczona z tyłu auta przypomina rok założenia marki. Jednocześnie hasło to potwierdza ciągłość i trwałość zaangażowania Citroëna w sporty motorowe, a także nieustanne poszukiwanie poprzez te sporty nowych rozwiązań technicznych.

Citroën C3 WRC w nowych rocznicowych barwach występuje również w drugim sezonie „Little Big Racing”. Cykl ten, noszący w tym roku podtytuł „Little Big Racing – 100 lat naszych fanów”, rozprowadzany jest w sieciach społecznościowych marki jako seria krótkich filmów wideo z udziałem miniatury wyczynowego C3 WRC. Dzięki nim internauci będą mogli poczuć atmosferę i zobaczyć krajobrazy najbardziej spektakularnych odcinków specjalnych z 14 rund Rajdowych Mistrzostw Świata 2019.

Każdy z odcinków będzie nawiązywać do stulecia marki Citroën i prezentować jeden z legendarnych samochodów w jej historii. Co ciekawe, w końcowym ujęciu każdego odcinka model będący jego głównym bohaterem ujrzymy w identycznych barwach jak Citroëny C3 WRC startujące w tym roku w mistrzowskim cyklu WRC.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama