Piotr Nowak nowym Dyrektorem Sprzedaży Mazda Motor Poland
Nasze social media

Biznes

Piotr Nowak nowym Dyrektorem Sprzedaży Mazda Motor Poland

Od początku marca 2019 do zespołu Mazda Motor Poland dołączył Piotr Nowak, obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży i zastępując Rafała Badowskiego, który w zeszłym roku przejął obowiązki Dyrektora Posprzedaży i Doświadczeń Klienta.

Opublikowano

w dniu

źródło inf./fot.: Mazda

Piotr Nowak przez 16 lat związany był z branżą FMCG, w tym ponad 13 spędził w koncernie Japan Tobacco International. Przez 9 lat pełnił funkcje menedżerskie, a przez 5 ostatnich odpowiadał za wyniki sprzedaży na polskim rynku.

W strukturach Mazda Motor Poland Piotr Nowak będzie odpowiedzialny za sprzedaż indywidualną i flotową marki, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z siecią dealerów i budowaniem lojalności klientów. „Jestem przekonamy, że doświadczenia Piotra spoza branży motoryzacyjnej pomogą nam w dalszym rozwoju marki w kierunku premium. Piotr dołącza do nas w istotnym dla nas momencie, czyli wprowadzaniu nowej generacji produktów, której pierwszym przedstawicielem jest Nowa Mazda3.” – powiedział Łukasz Paździor, Dyrektor Zarządzający Mazda Motor Poland

Piotr Nowak ukończył Krakowską Akademię im. A.Frycza-Modrzewskiego ze specjalizacją Marketing, jest żonaty, ma dwójkę dzieci – siedmioletnią córkę i czteroletniego syna.

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama