Czego szukasz?

Formuła E

Mahindra utrzymuje skład kierowców na sezon 2019/20

Kolejne przypuszczenia stały się rzeczywistością. Barwy ekipy z Indii po raz drugi z rzędu reprezentować będą Jerome d’Ambrosio oraz Pascal Wehrlein.

Mahindra Racing FE bolid 2020
Fot. Mahindra Racing / Spacesuit Media

Zespół Mahindra Racing po dobrej pierwszej połowie poprzedniego sezonu miał sporo pecha w drugiej jego części. Jednak było nam dane widzieć obu kierowców na podiach Formuły E.

Nie tylko obaj kierowcy podstawowi zachowali swoje posady. Jak wspomniał zespół również kierowca rezerwowy Nick Heidfeld oraz rozwojowy zawodnik Sam Dejonghe nie muszą się martwić o przyszłość w zespole.

Jerome d’Ambrosio jest świadomy formy w ubiegłym sezonie, ale zapewnia tym razem, iż będą konkurencyjni. Pascal Wehrlein wspomina o dobrych nastrojach w zespole. Szykuje się ekscytujący sezon.

Szef zespołu, Dlibagh Gill, świadomy sezonu pełnego wyzwań za sobą. – Mamy jeden z najsilniejszych składów w stawce – podkreślał.

Tym samym zostały do obsadzenia trzy fotele, jesteśmy tych informacji coraz bliżej. Oba miejsca w NIO i jedno w BMW i Andretti będą łakomym „kąskiem” dla wielu kierowców i ciężko przewidzieć kto podpisze kontrakt.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama