Nasze social media

Formuła 1

Czy Lewis Hamilton zagra w filmie akcji?

Sześciokrotny mistrz świata Lewis Hamilton opublikował na swoim Instagramie post, który może wskazywać na to, że… przygotowuje się on do swojego debiutu aktorskiego w filmie akcji.

Opublikowano

w dniu

Lewis Hamilton Tommy Hilfiger
Fot. Tommy Hilfiger / Lewis Hamilton

Pomimo że Hamilton wraz z Mercedesem od kilku lat dominują w Formule 1, nie przeszkadza mu to w rozwijaniu innych swoich pasji. Niedawno Brytyjczyk uruchomił własną linię odzieżą we współpracy z firmą Tommy Hilfiger, będącą także partnerem jego zespołu. Oprócz tego, kierowca Formuły 1 wspiera liczne akcje charytatywne oraz interesuje się muzyką.

Teraz jednak sześciokrotny mistrz świata postanowił spróbować swoich sił w świecie aktorskim. Lewis Hamilton opublikował na swoim koncie na Instagramie film ze strzelnicy, na której – jak przyznał – trenuje również Keanu Reeves w trakcie przygotowań do filmu o Johnie Wicku.

Zawsze uwielbiałem filmy akcji i marzyłem, aby pewnego dnia zagrać w jednym z nich. To miejsce, w którym Keanu Reeves trenuje do roli Johna Wicka. Ja tymczasem jestem tutaj, by rozpocząć treningi do swojej pierwszej roli filmowej. To dopiero pierwszy dzień, zaledwie kilka godzin zabawy – napisał kierowca Srebrnych Strzał.

Na razie Hamilton nie ujawnił, czy dopiero planuje zadebiutować na wielkim ekranie, czy też dostał już konkretną propozycję. Za miesiąc wystartuje jednak sezon 2020, któremu brytyjski kierowca z całą pewnością poświęci się w całości. 19 lutego z kolei rozpoczną się przedsezonowe testy na torze Catalunya pod Barceloną.

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama