Nasze social media

Formuła 1

Rob Smedley ostro o Williamsie: Może być jeszcze gorzej

Rob Smedley postanowił skomentować sytuację w ekipie Williamsa. Brytyjczyk ostro wypowiedział się na temat atmosfery panującej w stajni z Grove. 

Opublikowano

w dniu

Rob Smedley | Williams 2018
Fot. Williams Racing / Rob Smedley

Jak przyznał Smedley – sytuacja w Williamsie w sezonie 2020 może być jeszcze gorsza niż w ubiegłym roku. – Mówi się, że gorzej być nie może, ale to nieprawda. Spędziłem wiele lat w motorsporcie i wiem z doświadczenia, że może – powiedział Brytyjczyk na łamach Reutersa. – Mówimy, że nie może być jeszcze bardziej źle w stosunku do 2019 roku, ale mówiliśmy tak również w 2018 i 2017. Prawda jest jednak taka, że sezon 2020 może być jeszcze gorszy.

Każdy, kto myśli, że sytuacja Williamsa może się nagle odwrócić i team wróci do czołowej piątki w klasyfikacji generalnej, myli się. To tragiczny przypadek. Patrzenie na to jest naprawdę bolesne dla każdego fana Formuły 1 – dodał były inżynier Williamsa i Ferrari.

Rob Smedley był inżynierem generalnym w Williamsie w latach 2014-2018. Dołączył do ekipy wraz z Felipe Massą. Wcześniej współpracował także m.in. z Giancarlo Fisichellą.

Reklama

Facebook

Reklama
Reklama