Connect with us

Valeo – producent części samochodowych

Firma Valeo wywodzi się z Francji. Produkty sygnowane logotypem tej konkretnej marki szybko zdobyły uznanie i rzeszę zwolenników na całym świecie. Obecnie firma ta jest liderem w branży motoryzacyjnej. Poszczególne wyroby przeznaczane są do aut z seryjnej produkcji, inne zaś idealnie sprawdzają się jako części zamienne, które są chętnie wybierane przez klientów indywidualnych, mechaników i właścicieli renomowanych warsztatów samochodowych.

Opublikowano

w dniu

valeo sprzęgło
Artykuł sponsorowany

Valeo – krótka charakterystyka

Szacuje się, że obecnie bilans sprzedaży na przestrzeni lat wynosi aż 20 bilionów euro. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, marka od lat cieszy się bowiem z pozycji lidera w branży. Jej podzespoły wybierają takie marki, jak na przykład BMW, Citroen, Daimler, Fiat, Peugeot, Porsche, Renault, Toyota czy Volkswagen, czyli wiodący producenci samochodów, jacy obecnie funkcjonują na rynku. Dodatkowo części wykorzystywane są i zamawiane przez wszelkiego rodzaju serwisy samochodowe i warsztaty oraz przez różnych dystrybutorów, którzy prowadzą aktywną sprzedaż wysokiej jakości części samochodowych. 

Bogaty asortyment 

Valeo wszystkie produkty tworzy w oparciu o najwyższej jakości komponenty. Nie sposób nie wspomnieć również o zaawansowanym technologicznie sprzęcie, za pomocą którego firma jest w stanie tworzyć wysoce rozwinięte produkty, a w konsekwencji zostawiać konkurencję w tyle. Valeo posiada w swojej ofercie szereg różnego rodzaju możliwości. Są to między innymi alternatory, chłodnice, elektryczne silniki, klocki hamulcowe, lampy, nagrzewnice, rozruszniki, układy chłodzenia, wycieraczki itd. Głównym filarem działalności marki jest jednak produkcja sprzęgieł. To z tego produktu firma znana jest najbardziej. W jej ofercie można znaleźć aż 1500 propozycji, jakie dedykowane są do konkretnych modeli samochodów.

Pochlebne opinie

Valeo cieszy się nieposzlakowaną opinią. Na wszelkiego rodzaju forach internetowych można przeczytać wyłącznie pochlebne komentarze na temat tego producenta. Wśród opiniodawców wyróżniają się klienci indywidualni oraz mechanicy, którzy polecają swoim klientom naprawy z wykorzystaniem właśnie tych części. Użytkownicy doceniają trwałość poszczególnych podzespołów oraz ich bezawaryjność, niezawodność i długi czas eksploatacji, a także natychmiastową dostępność i atrakcyjne ceny. 

 

Flagowy produkt Valeo – sprzęgła 

Sprzęgła to najważniejsze i najbardziej istotne produkty, jakie tworzone są w strukturach firmy Valeo.  Wieloletnie doświadczenie i innowacyjność używanych technologii sprawia, że marka jest w stanie dostarczać na rynek coraz bardziej zaskakujące rozwiązania. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku, niemniej jednak nadal weryfikuje rynek, obserwuje aktualnie panujące trendy i zmieniającą się modę, żeby jak najbardziej adekwatnie odpowiadać na potrzeby klientów. Sprzęgła dostępne są w postaci gotowych, kompletnych zestawów do konwersji K4P oraz w formie zestawów dwumasowych kół, tarczy sprzęgieł itp. Każdy produkt opatrzony logiem Valeo dedykowany jest bezpośrednio do konkretnego modelu samochodu, a nawet konkretnych silników. Możliwość wymiany od razu całego zestawu jest bardzo często wybierana przez klientów oraz rekomendowana przez mechaników. Wymiana poszczególnych pojedynczych części wiąże się bowiem ze zdecydowanie większymi kosztami związanymi z usunięciem awarii. 

Atrakcyjne ceny 

Sprzęgła pochodzące z linii produkcyjnej marki Valeo są dostępne w bardzo zróżnicowanym przedziale cenowym. Klienci mogą więc wybierać zestawy naprawcze na miarę swoich możliwości finansowych. Wybierając produkty Valeo i decydując się na naprawę układu sprzęgającego warto jednorazowo zdecydować się na wymianę od razu całego kompletu. Wówczas zmniejszają się koszty zakupu poszczególnych części, które w zestawie są nieco tańsze oraz dodatkowo optymalizowane są koszty robocizny, które będą znacznie mniejsze z uwagi na jednorazową instalację. Klienci otrzymują wówczas również gwarancję, iż wszystkie wymienione części będą zużywać się w jednakowym tempie i w tym samym czasie, co pozwoli na jakiś okres zapomnieć całkowicie o konieczności powracania do warsztatu i usuwania usterek związanych z tymże układem. 

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama