Czego szukasz?

Samochody

Poznaj nowe samochody elektryczne i hybrydowe od Renault

Jeszcze kilka lat temu perspektywa tankowania auta przez podłączenie go do gniazdka elektrycznego wydawała się być odległą przyszłością. Dziś – to już standard. Auta elektryczne oraz oszczędne silniki hybrydowe to doskonała alternatywa dla Ciebie – jeżeli zależy Ci na ochronie środowiska, a jednocześnie chcesz w pełni cieszyć się komfortem eksploatacji własnego samochodu. Wybierz technologię przyszłości prosto od lidera segmentu aut elektrycznych w całej Europie! Poznaj elektryczne Renault oraz wyjątkowo oszczędny napęd hybrydowy!

samochody hybrydowe renault rrg warszawa

Elektryczne Renault – ekologia na wysokim poziomie

Czy wiesz o tym, że Renault ZOE zapewnia zasięg porównywalny z autami z silnikami o napędzie konwencjonalnym? W zależności od warunków, auto jest w stanie przejechać nawet 395 kilometrów na jednym ładowaniu! Co więcej, wystarczy jedynie 30 minut, by odzyskać 150 kilometrów zasięgu! To elektryczne Renault zapewni Ci komfort użytkowania podobny do tego, który znasz z aut spalinowych.

Całkowicie elektryczny Renault ZOE przemieszcza się praktycznie bez dźwięku. Czy to ruszasz z miejsca czy przyspieszasz, to elektryczne Renault jeździ bezgłośnie. A dla Twojej wygody za kierownicą, auto zostało wyposażone w szereg udogodnień. Weźmy choćby taki system EASY LINK (ekran 9,3″) – łatwy dostęp do multimediów, takich jak wiadomości od znajomych, planowanie trasy czy inne.

Renault ZOE elektryzuje nie tylko technologią, ale przede wszystkim swoim wyglądem. Fascynujący design zwartej i harmonijnej sylwetki przyciąga wzrok innych kierowców. Wygodnie usiądź w przytulnym i komfortowym wnętrzu. Okraszone chromem elementy cieszą oczy, a wnętrze zapewnia sporą ilość miejsca każdemu z pasażerów. Tapicerka wykonana z materiałów w 100% podlegających ponownej obróbce zapewnia perfekcyjny komfort podróżowania.

Oszczędne silniki hybrydowe

Elektryczne Renault to nie jedyny sposób na ekologiczne przemieszczanie się. Ekologia na wysokim poziomie to również domena hybrydowych aut. Atrakcyjna oferta czeka na Ciebie – zobacz, jakie auta z napędem hybrydowym znajdziesz wśród modeli Renault:

Renault Clio E-TECH
Renault Captur E-TECH PLUG-In
Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in

Renault Clio E-TECH – sprytny „mieszczuch”

Z zewnątrz może Ci się wydawać, że to kolejne miejskie auto. Jednak niewielkie gabaryty, choć przydają się przy poruszaniu się po mieście, w żaden sposób nie zdradzają komfortu jaki zapewnia wnętrze tego pojazdu. Poza tym, Renault Clio E-TECH w udany sposób łączy oszczędne silniki hybrydowe z byciem oszczędnym dla środowiska. Dzięki połączeniu 2 źródeł napędu – jednostki elektrycznej i spalinowej – auto nie ma ograniczeń w kwestii zasięgu, a jednocześnie emituje minimalne ilości zanieczyszczeń.

Renault Captur E-TECH Plug-in – przyjazny środowisku!

Pełnoprawne auta typu crossover również mogą być przyjazne dla środowiska. Najlepszym tego przykładem jest Renault Captur w wersji E-TECH Plug-in. Ogromny moment obrotowy powoduje, że auto przyspiesza w bardzo przyjemny sposób, okazując się być zaskakująco żwawym. Jednocześnie poruszanie się takim Renault Captur jest niespodziewanie tanie, właśnie ze względu na niewielkie zapotrzebowanie hybrydy na paliwo.

Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in – rodzinna hybryda

To pojazd, który w perfekcyjny sposób łączy elegancki wygląd z byciem przyjaznym dla środowiska. Auto udanie łączy 2 różne światy. Jest nie tylko wygodne, ale przede wszystkim jest niezwykle uniwersalne. Szukasz samochodu, który zapewni Ci niedrogie, lecz komfortowe, dojazdy do pracy? W weekendy potrzebujesz auta, które pomieści naprawdę sporo? A jednocześnie chcesz, by Twoje rodzinne kombi wyróżniało się spośród innych tego typu aut? Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in perfekcyjnie łączy te, zdawałoby się, przeciwstawne cechy. 

Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in

Renault Megane Grandtour E-TECH Plug-in, fot. RRG Renault Warszawa

RRG Warszawa – oszczędne silniki hybrydowe czekają!

O autach pisze się ciężko, zdecydowanie lepiej je poznawać oraz doświadczać samemu. Ekologia na wysokim poziomie jest ważna, ale znacznie bardziej istotna jest radość z jazdy. A w tym zakresie hybrydowe i elektryczne Renault mają mnóstwo do zaoferowania. Chcesz się przekonać jak jeździ elektryczne Renault? Albo hybrydowe modele? Przyjdź na jazdę próbną w RRG Warszawa i poznaj te auta bliżej.

Zapraszamy też na prezentacje online. Zostań w domu i obejrzyj auto tak samo dobrze, jak podczas wizyty w salonie. Nasi doradcy z przyjemnością pokażą Ci każdy szczegół auta za pomocą nowoczesnych technologii. Skontaktuj się z RRG Warszawa i wybierz perfekcyjne auto przyszłości dla siebie!

Więcej informacji o samochodach elektrycznych i hybrydach Renault dowiesz się tutaj: https://www.renaultwarszawa.rrgwarszawa.pl/Nowe/SamochodyElektryczneiHybrydoweRenault.html

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama