Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

Toyota Plus – najlepsze używane samochody!

Toyota to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych marek samochodowych w Polsce. Pojazdy tego japońskiego producenta cenione są za niezawodność. Dzięki temu, że wytrzymują bardzo długi przebieg, niestraszny im upływ czasu. Służą bezproblemowo nawet kilkadziesiąt lat. Wobec tego nie dziwi, że tak często wybierane są używane Toyoty, tym bardziej że dostępne są na korzystnych warunkach, w ramach programu Toyota Plus. Co warto o nim wiedzieć?

toyota plus

Auto używane – czy warto je kupić?

To oczywiście zależy, jaki pojazd zamierzamy kupić. Jeśli z niepewnego źródła to możemy później żałować, gdy samochód zacznie działać coraz gorzej, ujawniając kolejne usterki. Czasem są małe, więc łatwo i szybko je zażegnać, ale czasem są na tyle poważne, że niedawno zakupiony pojazd wymaga kosztownych napraw. Niekiedy nie ma już sensu ich podejmować (na przykład wymiana silnika), bo to się po prostu nie opłaca. 

Żeby uniknąć tych problemów, zawsze kupujmy z pewnego źródła. Polecamy szczególnie program Toyota Plus, czyli wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych. Zyskujemy tu dostęp do ogromnego wyboru różnych pojazdów – osobowych (również z napędem hybrydowym), dostawczych, o różnych rodzajach nadwozi itd. Najmłodsze mają zaledwie rok, jak na przykład Toyota Yaris 2019, a wiek najstarszych nie przekracza 10 lat, co dokładnie widać tu – Toyota marki używane. Dobrze też to się prezentuje w przypadku przebiegu – nawet w samochodach kilkuletnich nie wynosi więcej niż 200 000 km. 

Wszystkie objęte są co najmniej roczną gwarancją, podczas której wykonywane są okresowe przeglądy techniczne. Auta używane w tak dobrym stanie są nie tylko warte zakupu, ale też stwarzają możliwości ich łatwej odsprzedaży. Być może przyjdzie nam to na myśl. Wybierając Toyotę, zyskujemy pewność, że wystawiając ją na sprzedaż, łatwo uda nam się znaleźć kupca. 

Toyota Plus – jakość na pierwszym miejscu!

Skąd mamy pewność, że oferowane w sprzedaży używane Toyoty są rzeczywiście sprawdzone pod każdym względem i godne polecenia? Świadczy o tym przede wszystkim system kontroli jakości, który potwierdza, że wszystkie Toyoty (niezależnie o jakim modelu mowa – czy to Toyota Corolla, Yaris, Auris, Avensis) przechodzą najważniejsze diagnostyczne testy. Przeprowadzają je wykwalifikowani mechanicy, wykorzystując do tego celu najlepsze specjalistyczne narzędzia. 

Dzięki temu, że każda Toyota podlega tej samej weryfikacji, mamy pewność, że zachowane zostają standardy weryfikacji – identyczne dla każdego samochodu. Są więc w pełni miarodajne. Potwierdzeniem specjalny dokument, w którym wyszczególniono wykonane prace. A są one gruntowne – to zawsze wielopunktowe badanie pojazdu, podczas którego wykonuje się najważniejsze prace kontrole – stanu nadwozia, wnętrza pojazdu, sprawdza oświetlenie, silnik podwozie itd. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, korzystając z programu Toyota Plus, kupujemy nie tylko auto w świetnym sprawdzonym stanie, ale też z co najmniej roczną gwarancją. W czasie jej trwania samochód podlega okresowym przeglądom technicznym. 

A co z finansowaniem?

Jest dostępne w ramach programu SMARTPLAN, który łączy niskie raty i możliwość cyklicznej wymiany samochodu na kolejny – nowy lub używany. Za sprawą tego rodzaju finansowania możemy płacić o wiele niższą ratę (nawet o 40%), mamy też dostęp do niedużej wpłaty własnej – już od 10%, a poza tym możemy wymienić samochód, co jakiś czas (co 3-4 lata). 

Ciekawie prezentuje się też inny program – Comfort Pay, który zapewnia wiele korzyści, jak serwis samochodu i przedłużoną gwarancję na raty. To również ubezpieczenie OC/AC. Inne zalety to komfortowe odroczenie płatności, rozłożenie rat i finansowanie dostępne przy niskich kosztach usługi już od 500 zł. Prowadzący własną działalność również mają dostęp do atrakcyjnego finansowania – zapewnia to program Standard Leasing.

Wobec wymienionych powyżej zalet, nie dziwi ogromna popularność programu Toyota Plus. Warto do niego przystąpić i cieszyć się wspaniałej jakości samochodem!

Oceń nasz artykuł!
Reklama