Connect with us

Czego szukasz?

Inne

Chcesz sprzedać swoje auto lub oddać je do kasacji? Ta firma proponuje najwyższe ceny odkupu

Indywidualna sprzedaż samochodu może okazać się trudnym zadaniem. Rynek samochodów używanych jest już niezwykle nasycony. Poza tym ogłoszenia na portalach motoryzacyjnych są stosunkowo drogie, a jeśli już pojawią się jacyś zainteresowani, to potrafią zająć pół dnia i ostatecznie odjechać bez zawarcia transakcji lub w ogóle nie pojawić się na spotkaniu. Jeśli zatem posiadasz już takie doświadczenia, to warto sprawdzić ofertę firmy, która zawodowo zajmuje się skupem używanych samochodów.

auto do kasacji
Fot. materiały prasowe

Sprawdzona firma, która oferuje najwyższe na rynku stawki odkupu

Auto-kurek to firma, która od dłuższego czasu rozwija swoje usługi na rynku motoryzacyjnym. Z jej usług korzystają nie tylko osoby, które chcą sprzedać auto, ale także poszukiwacze samochodów oraz części motoryzacyjnych. Aktualny katalog usług firmy obejmuje:

  • skup samochodów osobowych do kasacji i handlu,
  • skup pojazdów ciężarowych,
  • skup silników samochodowych,
  • sprzedaż części do samochodów osobowych i samochodów dostawczych.

Załoga wykonuje swoje zadania profesjonalnie. Firma cieszy się bardzo dobrą opinią wśród tych, którzy skorzystali z jej usług. Ceny ustalane są indywidualnie. Mając na uwadze potrzeby klientów, Auto-Kurek oferuje usługi transportu samochodów. Jest to ogromne ułatwienie dla osób, które muszą pozbyć się auta, ale nie mają możliwości dostarczenia go do miejsca złomowania. Pracownicy firmy sporządzają umowę kupna-sprzedaży, unieważniają kartę pojazdu oraz dowód rejestracyjny. Na tej podstawie klient może bezproblemowo wyrejestrować skasowany samochód w urzędzie komunikacyjnym.

Jak wygląda transakcja?

Skorzystanie z oferty firmy Auto-kurek to szybka opcja na pozbycie się używanego auta. Aby nawiązać współpracę, klient proszony jest o powiadomienie o tym przedstawicieli firmy. Można to zrobić telefonicznie (proponowane numery to – 660 637 702 lub 692 443 443) lub za pomocą formularza online, który znajduje się na stronie internetowej firmy. Pracownik firmy w krótkim czasie kontaktuje się z klientem i wspólnie wyznaczają termin spotkania, na którym zostanie dokonana wycena samochodu. Skup aut odbywa się 7 dni w tygodniu.

Oględziny auta są wykonywane przez jednego z firmowych specjalistów, który bezpłatnie przyjeżdża we wskazane przez klienta miejsce. Trzeba podkreślić, że firma kupuje w zasadzie każdy samochód, bez względu na markę czy stan techniczny. Wycena jest uczciwa. Jeśli strony dojdą do porozumienia, to podpisują dokumenty sprzedaży. Zapłata za auto następuje niezwłocznie po zatwierdzeniu dokumentacji. Auto-Kurek odbiera samochód własnym transportem.

Darmowa wycena auta

Na stronie internetowej firmy znajduje się specjalnie przygotowany formularz, za pomocą którego pracownik firmy dokona wyceny samochodu. Aby wycena internetowa była precyzyjna i rzetelna, czyli jak najbardziej zbliżona do rzeczywistej, zachęca się do podawania prawdziwych danych.

Jakie zatem dane należy podać? Obowiązkowo należy wpisać następujące informacje na temat danego samochodu: marka, model, rok produkcji, typ i liczba drzwi, rodzaj paliwa, pojemność silnika, moc silnika, przebieg, rodzaj skrzyni biegów oraz kolor. Jeśli auto ma dodatkowe wyposażenie, to zaleca się zaznaczenie odpowiednich opcji wyboru (na przykład: ABS, elektryczne szyby, tempomat, czujnik deszczu, czujniki parkowania).

Warto wysłać także zdjęcia pojazdu oraz napisać kilka zdań o jego historii, usterkach, naprawach, terminie ważności ubezpieczenia OC. Klient proszony jest również o podanie oczekiwanej ceny sprzedaży. Na końcu formularza znajdują się pola, w których wpisuje się dane kontaktowe oraz wybiera preferowaną formę kontaktu.

Oceń nasz artykuł!
1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Marian

    28 stycznia 2021 at 14:33

    Złomowanie różni się od kasacji, bo złomować można prawie wszędzie, ale nie wszędzie wydadzą zaświadczenie o demontażu – czyli takie z którym potem idzie się do Wydziału Komunikacji oraz odzyskać pieniądze z pozostałej polisy OC. Też o tym nie wiedziałem i szczęście, że trafiłem dobrego i uczciwego nauczyciela. Ja miałam zepsute auto w Warszawie i przyjechali, zabrali, zapłacili gotówką i wystawili mi zaświadczenie. W sumie cała akcja zakończona w 3 godziny i bez problemów…. polecam szczerze tego Pana z firmy https://auto-skup24h.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama