Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

Pewne auta używane – jak je znaleźć?

Szukając aut używanych, trzeba być ostrożnym. Niestety, wciąż zdarzają się oszustwa – cofane liczniki, sfałszowana historia, brak możliwości sprawdzenia pochodzenia pojazdu. Dlatego lepiej jest korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, aby oszczędzić sobie nerwów i nie narażać się na zbędne koszty. Co zatem zrobić? Najlepiej wybrać samochód poleasingowy.

pewne auta używane

Poleasingowy znaczy pewny

Leasing to jeden z najchętniej wybieranych sposobów finansowania pojazdów. Nic dziwnego – świetnie sprawdza się u osób prowadzących własną działalność, które mogą korzystać z pojazdu bez konieczności inwestowania jednorazowo dużego kapitału. Szeroka oferta leasingowa sprawia, że coraz częściej decydujemy się na taką formę finansowania.

Przedsiębiorcy mogą również postawić na leasing, wynajem lub zakup samochodu poleasingowego. To możliwość pozyskania auta stosunkowo nowego, o niewielkim przebiegu, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Żeby znaleźć pojazd idealny dla siebie, warto wejść we współpracą z zaufaną firmą. W ofercie mAuto.pl znajdziemy auta poleasingowe pochodzące z polskich salonów, sprawdzone skrupulatnie przez niezależnych fachowców firmy Dekra. Wszystkie pojazdy miały wcześniej wyłącznie jednego właściciela, co jest istotne z punktu widzenia nowego nabywcy lub leasingobiorcy.

Zaletą mAuto.pl jest także to, że w swojej ofercie posiada praktycznie każdy samochód – od miejskiego po van, od klasy ekonomicznej po premium. Dzięki temu każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje.

Poleasingowy jako nowy

Decydując się na samochód z oferty mAuto.pl, nie tylko otrzymujemy pewność co do nienagannej sprawności technicznej, ale też estetyki. Pojazdy wyglądają jak nowe – są zadbane, wyczyszczone, nie mają ubytków. Nawet te z nieco większym przebiegiem są w świetnym stanie.

Jednak jeśli szukamy auta, które faktycznie jest jak nowe, warto przefiltrować listę dostępnych modeli w opcji „auto wzorowe”. Znajdziemy tu egzemplarze niemal salonowe. To opcja dla wymagających, którzy szukają świetnego samochodu za rozsądne pieniądze.

A pieniądze nie są tu bez znaczenia. „Auta wzorowe” to idealny przykład na to, jak szybko samochody tracą na wartości. Po co iść do salonu i wydawać kilkadziesiąt tysięcy więcej, skoro można mieć ten sam model ze śladowym przebiegiem już w dużo atrakcyjniejszej ofercie?

Kupno używanego pojazdu poleasingowego w mAuto to szereg udogodnień oraz gwarancja najwyższej jakości. To samochody dokładnie serwisowane i zadbane. Sprawdzone przez niezależnych ekspertów firmy Dekra są świetnym wyborem dla osób szukających wymarzonego pojazdu.

Oceń nasz artykuł!
Reklama