Connect with us

Czego szukasz?

Inne

Ubezpieczenia motocykla od kwietnia do nabycia w kalkulatorze Mubi

Dwa lata obecności na rynku porównywarki ubezpieczeń Mubi upłynęło pod znakiem ubezpieczeń oferowanych przede wszystkim właścicielom czterech kółek. Ubezpieczenia samochodowe za pośrednictwem internetowego kalkulatora nabyły tysiące polskich kierowców. W kwietniu 2021 roku taką możliwość otrzymali również motocykliści. Mubi uruchomiło kalkulator ubezpieczeń motocyklowych, aby ułatwić wyszukiwanie atrakcyjnych ofert także tej grupie kierowców.

kalkulator ubezpieczeń motocykl

Mubi rozwija kalkulator ubezpieczeń

Marka mubi jest znana z umożliwiania kierowcom wyszukania, porównania i nabycia ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem internetowego kalkulatora OC. W porównywarce można znaleźć jednak nie tylko ubezpieczenie chroniące odpowiedzialność cywilną kierowcy, ale także autocasco, assistance czy NNW. Do tej pory usługi były kierowane przede wszystkim do posiadaczy samochodów. W kwietniu 2021 roku na https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac uruchomiono jednak drugi kalkulator, który umożliwia wyszukanie polis motocyklowych.

Kalkulator ubezpieczeń motocykla w pierwszej kolejności wymaga wypełnienia krótkiego formularza, w którym właściciel jednośladu wpisze dane ubezpieczanej maszyny oraz swoje. To na ich podstawie ubezpieczyciele przygotowują oferty uwzględniające potrzeby kierowców.

Ubezpieczenie Ducati, Rometa i Hondy – ile kosztuje w porównywarce ubezpieczeń Mubi?

Kalkulator ubezpieczeń motocykla Mubi umożliwia wyliczenie składki ubezpieczeń m.in.:

  • motocykla marki Ducati z 2015 roku, który jest napędzany benzyną, a jego silnik ma pojemność 696 cm3,
  • motoroweru marki Romet z 2007 roku, który jest napędzany benzyną i ma silnik o pojemności 49 cm3,
  • skutera marki Honda z 2019 roku, który jest napędzany benzyną, a jego silnik ma pojemność 279 cm3.

Ile kosztuje ubezpieczenie każdego z tych jednośladów?

tabela mubi porównanie

Kalkulacja została wykonana w kalkulatorze ubezpieczeń motocykla Mubi 22.04.2021 roku. Na potrzeby kalkulacji przyjęto, że właścicielem każdego z pojazdów jest 40-letni mężczyzna z Mikołajek, który prawo jazdy kat. A uzyskał w 2001 roku. Ubezpiecza jednoślad od 6 lat i ma na swoim koncie jedną szkodę spowodowaną 4 lata temu.

Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi. Wycena jest przygotowywana bowiem dla każdego kierowcy indywidualnie. A o tym, co wpływa na wysokość składki ubezpieczeniowej motocyklisty, można przeczytać na https://mubi.pl/poradniki/ubezpieczenie-oc-motocykla/

Jakie inne marki jednośladów można ubezpieczyć w kalkulatorze Mubi?

Nie tylko Ducati, Rometa czy Hondę można ubezpieczyć za pośrednictwem kalkulatora OC motocykla Mubi. W formularzu można wybrać z rozwijanej listy niemal dowolną markę jednośladu. Są tam dostępne m.in. BMW, Kawasaki, Harley-Davidson, Yamaha, Suzuki, a także CPI, Bonelli, Junak, Piaggio i wiele innych. Mubi ubezpiecza zarówno motorowery, motocykle, skutery, jak i jednoślady szosowe, sportowe, turystyczne oraz choppery.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora ubezpieczeń Mubi?

Kalkulatory ubezpieczeń, takie jak Mubi, zyskują coraz większą popularność wśród osób, które szukają nie tylko ubezpieczeń komunikacyjnych, ale także mieszkaniowych czy turystycznych. Posługiwanie się kalkulatorem na każdym etapie wyboru i zakupu polisy ma swoje niezaprzeczalne plusy.

  • Po pierwsze, pozwala poznać przewidywane ceny ubezpieczenia pojazdu jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji o jego zakupie.
  • Po drugie, pozwala w jednym miejscu zebrać i porównać ze sobą nawet kilkadziesiąt ofert przygotowanych przez różne towarzystwa.
  • Po trzecie, umożliwia dokonanie zakupu polisy przez internet, bez wychodzenia z domu.
  • Po czwarte, zakup polisy przez internet to oszczędność czasu, który trzeba by było przeznaczyć na dojazdy do ubezpieczalni.
  • Po piąte, porównanie ubezpieczeń, które umożliwia porównywarka Mubi, pozwala na spokojnie zapoznać się z każdą z ofert i świadomie podjąć decyzję o zakupie takiego, a nie innego pakietu.

Po szóste, korzystanie z kalkulatora ubezpieczeń motocykla Mubi jest całkowicie bezpłatne. Jedyne koszty, jakie czekają osoby, które zdecydują się na zakup ubezpieczenia poprzez kalkulator, to te związane z opłaceniem składki ubezpieczeniowej.

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama