Nasze profile w mediach społecznościowych

Inne

Motocyklowe nowinki odzieżowe na 2021 – co będzie modne w tym sezonie?

Konstrukcja i osiągi zestawów motocyklowych zmieniają się tak samo, jak same motocykle. W przeszłości motocykliści byli chronieni przez grube skórzane kurtki dżinsy i rękawice spawalnicze. Dziś ci sami motocykliści noszą oddychające i wodoodporne kurtki i spodnie o lepszej niż kiedykolwiek odporności na ścieranie; w rękawicach i butach, które oferują niespotykany poziom ochrony i komfortu, a także są chronieni przez osobiste poduszki powietrzne, które uruchamiają się dosłownie w ułamku sekundy. Producenci wszystkich form sprzętu motocyklowego co roku wprowadzają nowe produkty. Za nowinkami trudno nadążyć jednak my trzymamy rękę na pulsie. Oto motocyklowe nowinki odzieżowe na 2021.

Opublikowano

w dniu

motocyklowe nowinki odzieżowe
Artykuł sponsorowany

Kaski

Kask off-road FOX V-3 RS PYRE LE MULTI

Jest to pierwszy kask, który posiada aż dwa systemy ochrony przed rotacyjnymi obrażeniami. System Fluid Inside w razie pomaga rozproszyć energię rotacyjną i liniową. MVRS, czyli Magnetic Visor Release System został przeprojektowany w taki sposób, aby zwiększyć bezpieczeństwo motocyklisty w razie upadku. Kask wyposażony jest również w wypinaną wyściółkę, którą w łatwy sposób można wyczyścić i wyprać. Kask FOX V-3 spełnia normy DOT i ECE.

kask off road fox v3 rs pyre le multi

Kask integralny OZONE ARROW

Kask Ozone Arrow to świetna propozycja dla motocyklistów z nieco mniejszą kieszenią. Posiada on homologację ECE oraz dobrą wentylację. Wnętrze kasku można w łatwy sposób wyprać.

kask integralny ozone arrow czarno czaro czerwony

Kask otwarty OZONE HY818

Ten model został wykonany z mieszanki włókien kompozytowych. Posiada wiele wlotów i wylotów wentylacyjnych. Jest odporny na zarysowania.

kask otwart ozone hy818 czarny

Kurtki

Kurtka skórzana Spidi Garage

Model Spidi Garage posiada certyfikowane protektory ramion i łokci. Jest w 50% wodoodporna i posiada ocieplającą podpinkę. Została wykonana ze skóry bydlęcej i waży 2 kilogramy.

kurtka skórzana spidi garage czarna

Kurtka motocyklowa Rev’it Glide

Jest sportowo-miejską kurką przeznaczoną zarówno do jazdy po specjalnym torze, jak i do poruszania się po mieście. Posiada certyfikowane protektory łokci i ramion. Wykonana jest z bydlęcej skóry odpornej na przetarcia.

kurtka motocyklowa revit glide czarna

Buty

Buty skórzane BROGER ALASKA VINTAGE

Model Broger Alaska łączy ze sobą outdoorowy styl z motocyklowym pazurem. Są inspirowane kulturą i modą obowiązującą w Stanach Zjednoczonych. Zostały wykonane ze skóry bydlęcej oraz dodatkowe wzmocnienia na piętach i palcach.

buty skórzane broger alaska vintage czarne

Buty skórzane SHIMA STRATO

Model Shima Strato jest nowym typem wentylowanych butów motocyklowych. Posiadają wzmocnienia oraz system wentylacji. Model ten wyposażony jest w pasek służący do naciągania oraz system sznurowadła pokrętłem ATOP.

buty skórzane shima strato czarne

Wszystkie wyżej wymienione akcesoria dostępne są w Sklep motocyklowy ATM Motocykle

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama