Nasze profile w mediach społecznościowych

Inne

Gdzie wynająć auto na lotnisku Jasionka w Rzeszowie?

Popularność Rzeszowa stale rośnie. To największe miasto i jednocześnie stolica województwa podkarpackiego, które staje się nie tylko ważnym ośrodkiem dla regionu, ale i dla całego kraju. Lokalne lotnisko w Jasionce również rozwija się dynamicznie – obecnie jest to 8. obiekt tego typu w Polsce pod względem liczby pasażerów. Masz zamiar odwiedzić Podkarpacie? Przylot do Rzeszowa to dopiero początek drogi. Warto w tym miejscu zastanowić się, jak będziemy dalej podróżować.

Opublikowano

w dniu

auto na lotnisku jasionka
Artykuł sponsorowany

Jaki transport warto wybrać?

Lotnisko Jasionka jest oddalone od centrum Rzeszowa o kilkanaście kilometrów. Ponadto w regionie znajduje się kilka mniejszych miast oraz Bieszczady, które co roku są celem wizyty tysięcy turystów. Bez względu na to, czy przyjeżdżamy w celach biznesowych, rodzinnych czy turystycznych, szybki transport jest na wagę złota. W wypadku lotniska Jasionka możemy skorzystać z transportu publicznego, taksówek lub wypożyczalni samochodu. Komunikacja miejska, choć to najtańsze rozwiązanie, to niestety nie jest zbyt wygodna, poza tym musimy nasze plany nagiąć do jej rozkładów. Nie zawiezie nas również w każde miejsce, szczególnie gdy chcemy dotrzeć do mniej zaludnionych miejsc. Taksówka natomiast to rozwiązanie na jeden przejazd, w przeciwnym wypadku narażamy się na spore koszty. Plusem taksówek jest natomiast to, że możemy nimi dotrzeć wszędzie w dość krótkim czasie. Co jednak gdy nasz przyjazd do województwa podkarpackiego wiąże się z wizytą w co najmniej kilku miejscach? Wówczas najkorzystniej jest wynająć auto. Warto więc przekonać się, jakie zalety ma wypożyczanie samochodu z Flex Rent.

Szeroki wybór

Każda podróż wymaga nieco innego samochodu, dlatego w Flex Rent proponujemy kilkadziesiąt modeli, wśród których nie brakuje zarówno samochodów miejskich, jak i pojazdów typu van czy klasy premium. Chcemy, abyś zawsze miał wybór i mógł zarezerwować samochód przez internet na długo przed przybyciem do Rzeszowa.

Jasne zasady wynajmu

W Flex Rent możesz mieć pewność, że nie natrafisz na żadne ukryte opłaty czy zasady, o których nie będziesz wiedział przed podpisaniem umowy. Przed rozpoczęciem wynajmu masz dostęp do naszego regulaminu i ogólnych warunków użytkowania, dzięki czemu masz pewność, że nasza współpraca będzie czytelna, a ostateczna kwota za wypożyczenie nie będzie zaskoczeniem. Czytając dokumenty, dowiesz się m.in. o zasadach wyjazdu za granicę, kwestiach ubezpieczeniowych czy reguł zabezpieczenia depozytu, czy zwrotu samochodu.

Dodatkowe usługi i wyposażenie

Wypożyczenie samochodu to nie wszystko – w Flex Rent możesz skorzystać z takich usług, jak zniesienie udziału własnego oraz przedpłata paliwowa. Ponadto możesz wypożyczyć fotelik dla dziecka (szczególnie przydatne, gdy podróżujesz z rodziną) czy GPS. Możesz również skorzystać z możliwości wyjazdu zagranicznego lub dopisać dodatkowego kierowcę, jeśli podróżujesz z osobą, która również ma ważne prawo jazdy.

Jesteśmy obecni nie tylko na rzeszowskim lotnisku, ale również w wielu innych miastach w kraju. Nie zwlekaj i zarezerwuj swój samochód już dziś. Doba wynajmu w Flex Rent zaczyna się od kilkudziesięciu złotych.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama