Nasze profile w mediach społecznościowych

Formuła 1

TYLKO U NAS. Szalony kurs na wygraną Hamiltona albo Verstappena

Mamy dla was ogromną niespodziankę. We współpracy z Betfan przygotowaliśmy ofertę, w ramach której możecie obstawić zwycięstwo Lewisa Hamiltona albo Maksa Verstappena po szalonym kursie 25.0. Brzmi niewiarygodnie, bo szansa jest ogromna? A jednak to prawda.

Opublikowano

w dniu

usa betfan oferta hamilton verstappen

Dla kogo skierowana jest promocja?

Promocja skierowana jest wyłącznie dla nowych graczy Betfan. Klikając oni na poniższy baner, mogą obstawić zwycięstwo Lewisa Hamiltona albo Maksa Verstappena w najbliższym wyścigu o GP USA po szalonym kursie 25.0. To jest oczywiście najlepsze w tej akcji promocyjnej. Możecie wybrać pomiędzy dwoma pretendentami do tytułu mistrzowskiego, więc szanse na pozytywne rozstrzygnięcie są ogromne. 

Maksymalna stawka zakładu wynosi 10 zł, co znaczy że po odliczeniu podatku można wygrać aż 220 zł. Co jednak najważniejsze, kwota trafia od razu na konto główne po obrocie całością depozytu. Oznacza to, że w najgorszym przypadku (biorąc pod uwagę wygraną Hamiltona albo Verstappena) możecie zyskać na całej akcji 160 złotych.

usa betfan oferta hamilton verstappen news

Co trzeba zrobić?

Wzięcie udziału w tej akcji specjalnej jest bardzo proste. Trzeba założyć konto do 24. października do godziny 21:00 (czas rozpoczęcia wyścigu) z kodem MOTOHIGH. To bardzo ważne, bowiem tę akcję zorganizowano specjalnie dla nas i jest ona niedostępna publicznie. Po kliknięciu w powyższy baner nastąpi przekierowanie na dedykowany landing page.

Następnie należy dokonać depozytu na minimum 60 złotych i zagrać pojedynczy zakład na zwycięstwo Verstappena lub Hamiltona w USA. Specjalny link do tego zakładu znajdziecie na wspomnianej wyżej dedykowanej stronie (po kliknięciu w baner) i dotyczy on tylko nowych użytkowników. 

Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

  Esteban Ocon przed Fernando Alonso w kwalifikacjach do wyścigu o GP USA F1 2021 – 2,20
Kurs z 23.10.2021 12:00. Kursy mogą ulec zmianie.

***

Artykuł zawiera reklamę legalnego, polskiego bukmachera. Zakłady bukmacherskie skierowane są do osób pełnoletnich i nieodłącznie wiążą się z ryzykiem i możliwą utratą pieniędzy. Poza tym zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. BETFAN jest podmiotem legalnie oferującym zakłady wzajemne w Polsce na podstawie decyzji z dnia 29 października 2018 r. wydanej przez Ministra Finansów (sygn. akt: PS4.6831.3.2018).

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama