Czego szukasz?

Video

Ci goście chcą być… ochlapywani. Rozumiecie coś z tego? (video)

Nikt nie lubi być ochlapany podczas deszczu, a przynajmniej tak nam się do tej pory wydawało. Okazało się bowiem, że są ludzie, którzy chcą być celowo ochlapywani i czerpią z tego radość.

droga ludzie celowo ochlapywani
Fot. Twitter @bennikid

Co tu się wydarzyło?

Jak uatrakcyjnić sobie deszczowe niedziele? Można pograć w gry planszowe, Playstation, obejrzeć film, albo… wybrać się z przyjaciółmi na nietypową przygodę. Potrzebny będzie szyld z wyraźnie napisanym hasłem, krzesła kempingowe i przede wszystkim zupełnie odjechana ekipa.

ZOBACZ TAKŻE
Dlaczego używać świateł przeciwmgielnych? Było blisko tragedii (video)

Taką właśnie stworzyli bohaterzy poniższego w filmu, którzy chcieli, aby… ich ochlapywano. Tym samym wszyscy byli szczęśliwi, bowiem nie ma się co oszukiwać – zawsze świetnie jest wjechać w ogromną kałużę wody. Tym bardziej wtedy, gdy wręcz jest się o to proszonym! Zobaczcie sami to szalone, absurdalne nagranie, na którym widać jak kierowcy specjalnie zmieniają pas ruchu, aby spełnić prośbę tych ludzi.  

To musiała być lokalna sensacja

Co ważne, na nagraniu widać tylko i wyłącznie czystą radość – po każdym uderzeniu falą wody w całe ciało. Kto powiedział, że nie można bawić się deszczu. Oprócz tego filmu żartownisie musieli sprawić niemałą sensację w okolicy. Jesteśmy niemal przekonani, że niektórzy kierowcy specjalnie dwa razy pokonywali tę trasę, aby sprawdzić czy naprawdę widzieli to, co widzieli. 

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama
Reklama