Connect with us

Czego szukasz?

Porady

Szukasz mechanika samochodowego? Poznaj Q Service Castrol

Zależy Ci na pozostawianiu samochodu w profesjonalnym warsztacie, gdzie wykonany zostanie odpowiedni serwis, bez ryzyka oszustwa? Dobrze naprawione auto jest gwarancją bezpieczeństwa nie tylko Twojego, ale wszystkich użytkowników ruchu drogowego. W pobliskim warsztacie sieci Q Service Castrol czeka na Ciebie doświadczony mechanik samochodowy!

qservice auto serwis castrol
Artykuł sponsorowany

Twój nowy mechanik samochodowy – zapraszamy do Q Service Castrol

Szukasz warsztatu samochodowego sieci Q Service Castrol w swojej okolicy? Koniecznie zajrzyj na tę stronę: https://qservicecastrol.eu/warsztaty/. Dzięki specjalnej wyszukiwarce znajdziesz zakład znajdujący się niedaleko Ciebie. Nasza sieć warsztatów składa się z około 500 serwisów motoryzacyjnych rozmieszczonych w różnych częściach Polski. Wyszukiwarka pozwala także na wybranie usługi, która Cię interesuje oraz na wybór udogodnień, które są dla Ciebie kluczowe. Może to być na przykład dostępność samochodu zastępczego, zakupu na raty lub płatność kartą. Znajdź interesujący Cię warsztat i skontaktuj się telefonicznie lub udaj się od razu pod wskazany adres.

Jakie usługi wykonuje mechanik samochodowy w sieci Q Service Castrol?

Decydując się na pozostawienie samochodu w warsztacie Q Service Castrol, możesz zlecić między innymi poniższe usługi:

  • diagnostyka komputerowa samochodu,
  • wymiana opon, ustawianie zbieżności i naprawy wulkanizacyjne,
  • wymiana rozrządu,
  • zmiana filtrów i oleju,
  • wymiana i uzupełnianie płynów eksploatacyjnych,
  • wymiana elementów układu hamulcowego,
  • przegląd podstawowy lub bieżące wymiany.

Oczywiście to nie wszystkie usługi, które wykonują warsztaty Q Service Castrol. Przed wizytą warto jednak zadzwonić i dopytać o interesujący Cię serwis. Mechanik samochodowy naszej sieci sam zamawia wszystkie niezbędne części, abyś Ty mógł cieszyć się szybką naprawą bez Twojego zaangażowania. Niektóre usługi wykonywane są od ręki i wystarczy poczekać kilkadziesiąt minut, aby wyjechać gotowym do dalszej drogi autem.

Oferty gwarancyjne na podzespoły Twojego samochodu

Warsztaty świadczące usługi w ramach naszej sieci oferują także gwarancje na niektóre podzespoły pojazdów. Bardzo opłacalnym udogodnieniem jest gwarancja na silnik po wymianie olejów na produkty Castrol. Jeśli Twój samochód spełnia warunki określone w regulaminie, możesz cieszyć się ochroną przez rok lub 10 000 kilometrów. Gwarancją objęta jest większość elementów ruchomych silnika. Możliwe jest także zapewnienie ochrony konsumenckiej w przypadku serwisowania układu hamulcowego z wykorzystaniem podzespołów ATE. W razie problemów z częściami, zostaną Ci przyznane nowe tarcze gotowe do wymiany. Zakup kompletu opon w naszej sieci także może się opłacać. Objęte są one bowiem 12-miesięczną gwarancją na uszkodzenia mechaniczne. Uszkodzona opona zostanie wymieniona na nową. To spora oszczędność i warto z niej skorzystać.

Jesteś mechanikiem samochodowym? Wstąp do naszej sieci

Jeśli jesteś mechanikiem samochodowym i prowadzisz własny warsztat, zapraszamy Cię do naszej sieci Q Service Castrol. Współpraca jest niewątpliwie dużą szansą na rozwój Twojej firmy. Dzięki partnerom sieci zyskujesz dostęp do szybkich dostaw jakościowych podzespołów w niskich cenach. Pomagamy także z formalnościami oraz promujemy Twój warsztat w naszych kanałach marketingowych. Zachęcamy do skontaktowania się, aby dedykowany opiekun biznesowy mógł opowiedzieć Ci więcej na temat możliwości współpracy z naszą siecią. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy każde wątpliwości.

Reklama