Connect with us

Czego szukasz?

Porady

Wyposażenie warsztatu samochodowego z Topex. Co można kupić?

Wyposażenie warsztatu samochodowego w niezbędne sprzęty oraz narzędzia to podstawa każdego udanego biznesu. Topex od lat rozwija swoją działalność, by dostosować się do rynkowych trendów i oferować poszukiwane przez mechaników (także tych z domowego zacisza) narzedzia, sprzęty czy akcesoria. Niezmienna pozostaje tylko najwyższa jakość produktów.

topex warsztat narzędzia
Artykuł powstał we współpracy z partnerem

Polska marka podbijająca świat

Topex to doskonale znana każdemu marka narzędzi stworzonych do różnych celów. Nawet laik kojarzy jednak żółte produkty marki z czarnym napisem, mając w domu choćby miarę tej marki. Asortyment tej firmy od lat jednak rośnie i jest przystosowany do różnych potrzeb. Już teraz marka sprzedaje produkty do ogrodu, na budowę czy remont domu, a także do warsztatów. Siłą marki jest budowana od lat renoma polskiej firmy, będącej ekspertem przy okazji wszelakich prac związanych z domem czy ogrodem. Spójna jest także komunikacja charakterystycznych żółtych narzędzi, która wyszła już daleko poza Polskę. 

W kontekście warsztatu samochodowego warto zwrócić uwagę na kilka produktów niezbędnych w każdym takim miejscu. Podstawą są choćby szafki narzędziowe i warsztatowe, które w Topex można nabyć w różnych wariantach. Podstawą jest ta na narzędzia, która składa się z dwóch modułów i wielu szuflad oraz skrzyni. Całość oczywiście przemyślano tak, żeby można tam przechowywać mniejsze i większe produkty. Jednocześnie górny moduł można zamontować na pierwszym, ale też zupełnie osobno, co daje blat roboczy dla majsterkowiczów. 

Pojemną i świetnie wyglądającą szafkę warsztatową można natomiast kupić pustą, jak i w pełni wyposażoną. W tym drugim przypadku Topex zapewnia aż 455 elementów, które będąc w szufladach są zamykane na centralny zamek. Szuflady mają zamontowane prowadnice kulkowe, które zapewniają długie i bezproblemowe użytkowanie. Powierzchnię blatu szafki pokryto wykładziną z gumy, która jest odporna na różne uciążliwe zabrudzenia i można ją łatwo wyczyścić. Dodatkową zaletą jest uchwyt, skrętne koła i hamulec. 

Pełne wyposażenie dla warsztatu i nie tylko

W przypadku warsztatów samochodowych klasyką gatunku jest transportowanie różnej wielkości i masy rzeczy z miejsca na miejsce. I nie ma znaczenia, czy chodzi o opony, elementy karoserii czy napędu. Na takie potrzeby Topex przygotował lekki wózek transportowy, którym można przewozić rzeczy do 150 kilogramów. Dostępny jest w dwóch wersjach, a ta druga przeznaczona jest dla mniejszych przedsiębiorców – wózek można bowiem złożyć, a także regulować długość uchwytu. Dodatkową zaletą są solidne koła i niewielka waga wynosząca tylko 7,5 kg. 

Dla nieco mniejszych potrzeb stworzono mniejszy wózek transportowy, tzw. młynarkę. W jego przypadku szeroka podstawa umożliwia załadunek o różnych gabarytach, którym można łatwo manewrować. Uchwyty pokryto tworzywem sztucznym, aby ułatwić manewrowanie i pewność chwytu.

W ofercie Topex oczywiście znajduje się cała gama produktów przydatnych na co dzień nie tylko w warsztacie, ale także na mobilnych interwencjach. To np. świetnie wyglądająca torba narzędziowa mająca aż 16 kieszeni zewnętrznych i 12 wewnętrznych (są rzecz jasna także mniejsze), co z pewnością pozwala na utrzymanie porządku. Usztywniane dno umożliwia przenoszenie cięższych przedmiotów, a uchwyty do przenoszenia i pasek zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby móc służyć przez lata. Poza tym marka oczywiście oferuje bardziej standardowe rozwiązania – skrzynki narzędziowe, zestawy kluczy, lutownice, latarki inspekcyjne i wiele innych. Wszystkie mają ułatwiać życie ludziom i są najwyższej jakości.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama