Czego szukasz?

Załóż konto w Betfan!

Inne

Superbet – skąd pozytywne opinie?

Superbet to jeden z najnowszych, ale jednocześnie już najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Co wpływa na pozytywne opinie wśród graczy? Jakie korzyści otrzymasz rejestrując się w Superbet?

superbet opinie protypy
Artykuł sponsorowany

Superbet – czołowy polski bukmacher

Początek tego operatora na terenie naszego kraju miał miejsce kilka lat temu w punktach naziemnych. Przełomowym momentem dla Superbet na polskim rynku było jednak otrzymanie licencji w kanale online. Można powiedzieć, że od tego czasu opinie na temat Superbet znacząco się poprawiły. Wcześniej z punktów tego operatora nie korzystało tyle osób, jak obecnie.

Superbet plasuje się obecnie w czołówce polskiej branży zakładów bukmacherskich, jeśli weźmiemy pod uwagę takie aspekty, jak oferta powitalna, wysokość kursów, aplikacja mobilna, czy też promocje dla stałych graczy. Superbet opinie są pozytywne!

Aplikacja mobilna

W Superbet dostępna jest aplikacja mobilna, którą mogą zainstalować użytkownicy dwóch najpopularniejszych obecnie systemów, czyli iOS oraz Android. W testach rankingowych plasuje się ona na czołowych pozycjach, ponieważ jest między innymi kompatybilna z Apple Watchem, działa szybko, a także ma wiele przydatnych funkcji. Bez wątpienia warto podkreślić tutaj sekcję zakładów na żywo, a także możliwość oglądania transmisji sportowych z najważniejszych wydarzeń.

Promocje dla stałych graczy

Wśród promocji dla stałych graczy na wyróżnienie zasługują Super Game, Super Przewaga, Super Spin, czy też Super Box. O co w nich chodzi? Super Box jest promocją okazjonalną, w której na przykład w kwietniu gracze rywalizowali przez cały miesiąc o 5 milionów złotych.

Super Game z kolei jest opcją, w której co tydzień gracze mają możliwość wytypowania dokładnego wyniku w pięciu wybranych przez bukmachera spotkaniach. Każdy, kto trafi, weźmie udział w podziale puli.

Super Przewaga to promocja, z której gracze mogą skorzystać w sześciu różnych dyscyplinach. Dotyczy ona przede wszystkim przewagi, która chroni graczy przed ewentualnym odrobieniem strat. W przypadku piłki nożnej, jeśli obstawisz wygraną drużyny X i wyjdzie ona na dwubramkowe prowadzenie, a następnie przeciwnik odrobi straty, to nadal trafisz kupon, dzięki warunkom Super Przewagi.

Super Spin to ciekawa opcja dla graczy, którzy lubią próbować swojego szczęścia w kole fortuny. Każdego dnia, bez konieczności wpłaty swoich pieniędzy, zarejestrowani użytkownicy w Superbet mogą zakręcić Super Spinem i powalczyć o bonus.

Oferta powitalna

W ramach oferty powitalnej bukmacher Superbet proponuje swoim klientom 3 najważniejsze promocje na polskim rynku. Po pierwsze, gracze mają możliwość grania przez tydzień bez ryzyka i mogą otrzymać zwrot do określonej kwoty, jeśli przez pierwsze 7 dni po rejestracji będzie na minusie. Po drugie, dostępny jest również bonus od depozytu, czyli prosta sprawa – wpłata na określoną kwotę, a następnie jej równowartość do konkretnego progu trafia na konto bonusowe. Na zakończenie coś, co uwielbiają gracze, czyli darmowy zakład, który może być idealny do sprawdzenia oferty tego bukmachera, bez konieczności grania za własne środki finansowe.

Wysokość kursów

Superbet na większości rankingów dotyczących wysokości kursów plasuje się w czołówce. Często zauważane są zmiany na pozycjach pod konkretne dyscypliny, jednak uśredniając, Superbet w większości przypadków jest naprawdę solidnym operatorem i tym samym na pozytywne opinie wśród graczy.

U tego operatora znajdziesz również często najwyższe kursy na najważniejsze spotkania, gdzie można obstawiać z przelicznikiem np. 100 na faworyta.

Sporty motorowe w Superbet

W ofercie Superbet dostępne są również typy i kursy na sporty motorowe. Znajdziesz tam nie tylko najbardziej popularną Formułę 1, ale również inne wydarzenia, których prawdziwy fan sportów motorowych nie może przegapić. Dzięki temu będziesz mógł zwiększyć swoje emocje podczas oglądania!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama