Czego szukasz?

Inne

Klasyczny Land Rover Defender z LEGO już w przyszłym roku. Szykuje się hit

Klasyczny Land Rover Defender pojawi się w ofercie LEGO Icons już w 2023 roku. Póki co nie mamy zdjęć, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to duży model z zadatkami na hit – w przeciwieństwie do niedawno wydawanych w ramach tej serii samochodów.

lego icons land rover defender 2023

Zapowiada się hit

Rok jeszcze się nie skończył, a jesteśmy zalewani kolejnymi informacjami na temat motoryzacyjnych zestawów LEGO. W osobnym newsie przedstawiliśmy wam wszystkie dotychczas dostępne informacje na temat nowych zestawów LEGO Speed Champions i LEGO Technic na 2023 rok. Wskazaliśmy tam, że szykuje się co najmniej jeden hit, a teraz możemy powiedzieć, że wielkie hity będą co najmniej dwa.

Z dostępnych dotąd informacji wynika bowiem, że w ramach serii LEGO Icons w 2023 roku pojawi się klasyczny Land Rover Defender. Zestaw będzie nosił numer #10317 i będzie zawierał aż 2336 części. Datę premiery podobno ustawiono na 1 kwietnia 2023 r. Cena ma natomiast wynosić 239 euro, a więc najprawdopodobniej 1 099 zł w Polsce.

Niech będzie jak Porsche, a nie jak Chevrolet

Nie mamy wątpliwości, że będzie to hitowy model w ofercie LEGO Icons. Przyznamy, że poprzednie motoryzacyjne modele z tej serii, a więc #10300 Wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości” i #10304 Chevrolet Camaro niespecjalnie przypadły nam do gustu. Liczymy więc na przełamanie średniej passy i wyjątkowy model.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zapowiedzi LEGO Creator 2023. Jakie zestawy będą czekać na fanów?

Rzecz jasna zdjęcie, które widzicie wyżej to fanowska praca – póki co nie ma żadnych zdjęć zestawu z LEGO, nawet nieoficjalnych. Szczerze powiedziawszy liczymy na coś znacznie, znacznie lepszego. Przecież w serii LEGO Icons są już świetne motoryzacyjne zestawy. Najlepsze wśród nich według nas są klasyczny #10271 Fiat 500, a przede wszystkim #10295 Porsche 911. 911 z tej serii jest – oczywiście naszym zdaniem – znacznie ciekawsze niż ten sam model z serii Technic w wydaniu wyścigowym. Co więcej, można go zbudować w dwóch konfiguracjach, z których każda jest doskonała. 

Przypomnijmy jednocześnie, że zakupem mogą być szczególnie zainteresowani ci, którzy mają już jednego Defendera z LEGO. Zestaw #42110 z serii LEGO Technic pojawił się na rynku w 2017 roku i jest cały czas dostępny. Niech ten fakt będzie jedną z wielu wskazówek, że to prawdziwy hit, który był zresztą prekursorem dużych samochodów na licencji wydawanych w ramach serii LEGO Technic. 

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama