Connect with us

Czego szukasz?

Samochody

Zalety Skody Octavii jako auta firmowego

Skoda Octavia to popularny wybór jako auto firmowe ze względu na swoją przestronność, niezawodność i relatywnie niskie koszty eksploatacji. W tym artykule przedstawię dokładniej zalety, które czynią Skodę Octavię tak dobrym wyborem dla przedsiębiorstw i ich pracowników. Sprawdź jak sfinansować Octavię w Volkswagen Financial Services.

skoda octavia auto firmowe
Artykuł sponsorowany

Pojemność bagażnika

Skoda Octavia ma jeden z największych bagażników w swojej klasie, co czyni ją idealnym wyborem dla firm, które potrzebują transportować dużo materiałów lub produktów. Model ten oferuje również opcję kombi, która zwiększa przestrzeń ładunkową.

Wyposażenie

Skoda Octavia jest oferowana z różnymi poziomami wyposażenia, które można dopasować do potrzeb firmy. W standardzie oferuje wiele udogodnień, takich jak klimatyzacja, tempomat czy system multimedialny z ekranem dotykowym.

Ekonomia

Skoda Octavia jest bardzo ekonomicznym modelem. Dostępne są wersje benzynowe, diesla oraz hybrydowe, które oferują niskie zużycie paliwa. Dzięki temu wybór tej marki pozwala firmom zaoszczędzić na kosztach eksploatacji.

Bezpieczeństwo

koda Octavia została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów. Otrzymała najwyższe oceny w testach bezpieczeństwa, co oznacza, że jest to jedno z najbezpieczniejszych samochodów na drodze.

Komfort jazdy

Skoda Octavia oferuje wysoki poziom komfortu jazdy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak adaptacyjne zawieszenie. Wysoka jakość wykonania wnętrza i wygodne siedzenia zapewniają komfort na długich trasach.

Wartość rynkowa

Skoda Octavia to jedno z najbardziej cenowo konkurencyjnych aut w swojej klasie, co czyni ją bardzo atrakcyjnym wyborem dla firm, które chcą pozyskać samochód firmowy w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie nie rezygnować z jakości i funkcjonalności.

Łatwość obsługi

Skoda Octavia jest łatwa w obsłudze i posiada wiele udogodnień, które ułatwiają kierowcom prowadzenie pojazdu. System multimedialny z ekranem dotykowym, asystent parkowania czy kamera cofania to tylko niektóre z opcji, które ułatwiają codzienną pracę z samochodem.

Wnioski płynące z tego artykułu są jasne – Skoda Octavia to samochód, który dobrze sprawdza się jako auto firmowe ze względu na swoje cechy takie jak przestronność, niezawodność i relatywnie niskie koszty eksploatacji. W zależności od potrzeb firmy, można wybrać wersję liftbacka lub kombi, obie oferujące wystarczającą ilość miejsca na pasażerów i bagaż. Dodatkowo, bogata lista standardowego wyposażenia i opcjonalnych funkcji sprawia, że Skoda Octavia oferuje szeroką gamę opcji dla każdej firmy. Kolejnymi atutami są niskie koszty serwisowania oraz wysoka wartość odsprzedaży, co czyni ją także dobrym wyborem na dłuższą metę. Wreszcie, Skoda Octavia jest atrakcyjną opcją dla pracowników, którzy będą korzystać z samochodu na co dzień, oferując wysoki komfort jazdy i oszczędność paliwa.

Na stronie VW FS można znaleźć ofertę leasingu Skoda Octavia w dwóch wariantach leasingowych: KLASYCZNY i JAK ABONAMENT. Auto jest dostępne w pierwszym wariancie za 1 758 zł miesięcznie netto na 36 miesięcy, bez limitu kilometrów i z 30% opłata wstępną – suma opłat w tej opcji wynosi 106,55%. W drugiej opcji mamy ratę 1 044 zł miesięcznie netto na 36 miesięcy, z rocznym limitem kilometrów 20 tysięcy i z 10% opłaty początkowej*.  Volkswagen Financial Services to numer jeden jeśli chodzi o leasing samochodów grupy Volkswagen w Polsce**.

*Stan na dzień 20.04.2023 r.
** Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama